1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX One Problem z Audio

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotr7an, Styczeń 8, 2016.

1. piotr7an

piotr7an Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wszystkich forumowiczów. Jest to mój pierwszy post. Mój problem zapewne jest banalny. Przy odtwarzaniu muzyki, youtube czy jakiegoś filmu pojawia się problem dźwięk jest nieczysty, słychać trzeszczenie (coś jakby pogłośnić na 200%) Moja instalacja wygląda następująca Konsola jest podłączona po kablu HDMI do telewizora z telewizora przez wyjście słuchawkowe (zwykły jack 3,5) idzie dźwięk do wzmacniacza (analogowego) i pewnie w tym tkwi problem, ponieważ jak odłączę kable to głośniki wbudowane w telewizor grają poprawnie dźwięk bez trzasków. Nigdy nie miałem tego typu problemu z żadnym cyfrowym urządzeniem podłączonym po HDMI nawet z X360. Czy jest może jakiś patent na poprawę jakości dźwięku. PS. Jak aplikacja jest w mniejszym okienku to dźwięk jest w porządku a jak znowu jest na pełnym ekranie to znów trzeszczy. Nie chciałbym wymieniać wzmacniacza na cyfrowy. Ustawienia -> Głośność -> Mikser dźwięku, nic nie daje. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Glosnosc tzw sluchawek w tv masz na maksa? bo ja tak mialem i jak przyciszylem o polowe to problem ustal.

4. piotr7an

piotr7an Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Owszem na 100% mam w TV ustawione na dekoder cp, laptop i inne urządzenia, a co do XONE czy wcześniej X360 musiałem w TV ściszać do ok 16% głośności. Ale w X360 problemu nie miałem a w XONE mam.

5. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może typ głośników w x jest ustawiony na słuchawki?

6. piotr7an

piotr7an Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gdzie to można sprawdzić? bo osobiście nie widziałem takiej opcji w ustawieniach.

7. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A moze masz jakieś "ulepszacze dzwięku" na tv włączone? bądź jeszcze zobacz w ustwieniach XO czy masz stereo ustawione.

8. piotr7an

piotr7an Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ustawione w tv profil Muzyka a w konsoli mam Stereo bez kompresji.

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ewidentny problem jest pomiędzy tv a wyjściem 3.5 na wzmacniacz, spróbuj może innym kablem, może wystarczy coś mocniej docisnąć poruszać, ewentualnie jeżeli wzmacniacz ma wejście optyczne, dokup kabel optyczny i podłącz do konsoli to by załatwiło problem

10. piotr7an

piotr7an Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedzi nie kabla optycznego nie mam sensu kupować wzmacniacz to Pioneer z lat 80 ;) ale sprawdzę połączenia może faktycznie coś jest nie tak a kablami.

11. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    o panie toś to sprzęt ma 35 lat ma prawo trzeszczeć

12. piotr7an

piotr7an Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ma prawo trzeszczeć owszem, ale trzeszczy tylko na XONE na żadnym innym sprzęcie cyfrowym czy analogowym nie trzeszczy.

Wczytywanie...

Poleć forum