Xbox One - problem z blu-ray błąd 0x91d70000

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

szymongt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć. Maszynka świerzo co kupiona i od razu mam problem. Przy próbie odtworzenia filmu bluray wyskakuje mi taki błąd 0x91d70000, sprawdzałem też film na dvd i jest to samo. Mialem do konsoli dodaną jedna gre na płycie (chyba dvd) i gra sie wczytała bez problemu. Ma ktoś jakiś pomysł o co może chodzić? Aplikacje do filmów zainstalowałem.
 

dragon1493

Banned
Jaki konsola ma region ? NTSC czy PAL ?
 

szymongt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a gdzie to sprawdzić? Kupiona normalnie w polskim markecie
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
One nie ma podziału na regiony jak x360. Masz zainstalowane wszystkie aktualizacje? Sprawdź w ustawieniach systemu.
 

szymongt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Był aktualizowany przy pierwszym uruchomieniu... 2 dni temu
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Próbowałeś hard reset?
 

szymongt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie przed chwilą robiłem ustawienia fabryczne ale nic to nie dało
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To nie to samo. Przytrzymaj przycisk power przez około 5 sekund. Konsola się wyłączy, poczekaj aż na zasilaczu lampka zrobi się pomarańczowa i wtedy włącz konsole ponownie.
 

szymongt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no niestety nic to nie dało.
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może w tym tkwi problem.
" Xbox One Senior Support says BD-Rs are deliberately disabled. The Xbox One will only play "mastered" or official BD movies. Any lack of AACS copy protection will trigger the*0x91d70000*error message onscreen. They confirmed this is a firmware and hardware restriction."
 

szymongt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekawe. Czyli że Xbox to nie jest pelnowartosciowym odtwarzaczem bluray? czatowalem z amerykańskim supportem Microsoftu ale nic mi nie potrafili pomóc poza przywróceniem ustawien fabrycznych. Kazali mi sprawdzić na innych płytach czy działa i się do nich odezwać. Jeśli nie to kazali oddać na gwarancję.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może masz coś z plytą nie tak, nie wiem? U mnie przykładowo filmy chodzą bez problemu nawet te w 3D czyta
 

szymongt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Problem rozwiązany:
Przyczyną jest przegrywana ( w tym wypadku ślubna) płyta. Gdzie nie gdzie w ineternecie można znaleźć informacje że takiej płyty xbox nie odtworzy. Kiepsko. Za te pieniądze ta maszynka powinna odtwarzać płyty chodnikowe. Napisze do supportu jeszcze w tej sprawie i dam znać jaka będzie ich odpowiedz.
 

dragon1493

Banned
Przeciez jakby konsola czytala takie plytki wypalane to zaraz ludzie by kombinowali z wypalaniem gier na plytki :) MS swiadomie zablokowal taka funkcje, zreszta kazdy producent czy to Sony, MS, Nintendo blokuje takie cos :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Wez przestań. Nagrywane filmy działają zarówno na Xbox 360, PS3 i PS4.
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie XBOX One odtwarza film ślubny nagrany przez gościa go robiącego z tym, że da DVD-DL.
 

szymongt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
sprawdzałem na kilku filmach ślubnych, nagrywanych u rożnych fotografów i dvd i BR i żaden nie działa. Mam też kilka starszych filmów na V CD i xbox też nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Lipa straszna jak dla mnie.
 

szymongt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przyszła odpowiedz z supportu. Oto co ja napisałem, sorry za mój English:

Hi Bernadette.

I think i found the reason why my xbox cant play disc from my wedding:

Because you do not let him to play disc who is none-mastered.

And that means that I have been cheated because before I bought the xbox I knew he can play the bluray film, but I did not know that not all play. I don't need player who cant play simple film. If I knew that I would bought PS4 who has no problem with my film, and offers similar features.

Now i awaits solve the problem, and waiting for respone.

Simon (Poland)



A oto odpowiedz:
Hello Simon,

I'm sorry to hear that. If all the games are not playing with your Xbox one. Since we're almost done with the possible troubleshooting steps here. Try to reach the retailer and have it be replace.
I truly appreciate your patience here, Simon. Please do update me once you have it replaced.


Thank you,

Bernadette

Xbox Chat Support


Co sądzicie? Ja nie bardzo rozumiem tego maila
 

marconik

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawa teoria
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
Hello Simon,

I'm sorry to hear that. If all the games are not playing with your Xbox one. Since we're almost done with the possible troubleshooting steps here. Try to reach the retailer and have it be replace.
I truly appreciate your patience here, Simon. Please do update me once you have it replaced.


Thank you,

Bernadette

Xbox Chat Support


Co sądzicie? Ja nie bardzo rozumiem tego maila
No co - masz skontaktować się ze sklepem i wymienić klocka na inny egzemplarz... potem masz napisać do Bernadetki i dać jej znać co i jak po wyminanie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom