1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox ONE - problem z filmami na blu-ray

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rkaniews, Listopad 30, 2015.

1. rkaniews

rkaniews Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Witam forumowiczów!

Wymyśliłem sobie, że mój Xbox One będzie służył również jako odtwarzacz filmów blu-ray. Podpięty jest pod projektor i generalnie to działa.
    Jest jedno ale - Xbox potrafi nie odtworzyć płyty, którą np. wczoraj oglądałem. Problemy z odpaleniem filmu zdarzają się losowo, nie ma reguły.
    Generalnie "film" jakby się zawieszał, nic nie widać, nie działa żadna opcja dostania się menu filmu - zupełnie nic. Po chwili konsola przestaje reagować. Po wyjęciu płyty nic się zmienia. Przycisk "home" potrafi zrzucić do głównego widoku, ale też nie zawsze. Wyłączanie z guzika na obudowie nic nie daje.

Filmy oryginalne, kupowane w Media.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Hmm bardzo ciekawe moze cos nie tak z napedem. Wiem tylko tyle ze x1 nie czyta nagrywanych plyt bluray.Jak kupilem konsole to zona byla zawiedzona ze wesela w br nie moze ogladnac dobrze ze jest ps3

4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    772
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    u mnie film z wesela w BR nagrywany przez kamerzystę działa bez problemu

5. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Ja tez mam przez kamerzyste i nie dziala hmmm chyba ze cos mam z napedem jescze zadnej gry z br nie odpalalem bo mam same cyfrowe

6. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    772
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    u mnie gry normalnie działają akurat mam 2 na płycie oraz mam jeden film i również działa

7. rkaniews

rkaniews Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Rozmawiałem dzisiaj z supportem XBOXa i póki co widzą trzy kroki do zrobienia:
    krok 1. Reinstal aplikacji Blu-ray (zrobiłem, wieczorem sprawdzę). Jeżeli nie pomoże, to:
    krok 2. Przywrócenie ustawień fabrycznych konsoli. Jeżeli to nie pomoże to:
    krok 3. Wysłanie konsoli na serwis.

Wczytywanie...

Poleć forum