1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One problem z kupionym kontem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez waz, Styczeń 12, 2015.

1. waz

waz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Witam szanowne grono i proszę o poradę. Stałem się posiadaczem XO i kupiłem od kolegi z forum konto z grą. Dostałem login i hasło wpisuję wszystko w konsoli i w pewnym momencie dostaję taki obrazek:
    IMG_20150108_222115.jpg kontaktowałem się z kolegą ale twierdzi, że u niego wszystko działa ok i można dodać konto (sprawdzał na innej konsoli i też ok). Próba logowania przez komputer w domu i w pracy kończy się takim samym komunikatem. Dostępu do kodu weryfikacji oczywiście nie ma, co może być tego powodem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Do konta jest dodana weryfikacja...

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po pierwsze który to kolega z forum, po drugie kłamie bo jak widać na załączonym zdjęciu prosi o kod a pewnie nie masz dostępu do tego maila który tam widnieje. Więc nie wpiszesz kodu wysłanego na tego maila i nie zagrasz...

5. waz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Do konta które zakupiłem czy do mojego co mam na konsoli?
    Nie ma znaczenia który, mi nie chodzi o to aby robić komuś problemy, pisałem że nie mogę się zalogować bo nie mam dostępu do poczty z tego maila to stwierdził, że u niego działa i ja coś kombinuję.

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do konta na którym jest ta gra.

7. waz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety nie mam, jak bym miał to nie było by problemu. Sprzedający też nie ma ale u niego nie chce weryfikacji.

8. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    sprzedający albo wierutnie kłamie, albo odsprzedaje konto które sam zakupił i do którego rzeczywiście nie ma maila odzyskiwania ... w obu wypadkach zwrot kasy Ci się należy... pytanie czy wyegzekwujesz zwrot...

9. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Powiem Wam co nieco na temat tego placka. Wzialem go troche pod wlos. Chcialem wymienic z nim dwie gry. Wiec mu napisalem wysylasz mi dane do jednego konta, gdy wszystko bedzie ok ja przesylam Ci odrazu dwie i czekam na dane drugiego konta od Ciebie. O dziwo zgodzil sie na te zasady. Problem z tym ze wyslal mi maila do logowania i gamertah zamiasy hasla. Gdy mu napisalem ze zle dane mi wyslal, przeprosil, napisal ze jest w pracy i po raz drugi wyslal to samo. Po tym nie odpisywal juz na zadne moje wiadomsci, tak wiec oszust !!! Na szczescie ja osobiscie nie ucierpialem. Nie chce tu nikogo obrazac, ale albo delikwent mial startowo takie zamiary albo poprostu jest jeszcze nie odroslym od ziemi szczylem ktory jeszcze niewiele wie o dzialaniu kont w witrynie xbox live. Ja osobiscie przyznaje ze z kazdym dniem sam wiele sie o tym dowiaduje dzieki dobroczynnosci forumowiczów. Uwazajcie nastepnym razem komu wysylacie swoje pieniadze, nie wszyscy sa tak uczciwi jak Wam sie wydaje !!! Pozdrawiam ;)

10. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podaj dane o kogo chodzi, bo nie wiem, a warto wiedzieć takie rzeczy zanim się dokona transakcji.

11. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    LukasX78 ale on tu juz raczej nie wchodzi. Ale masz racje, lepiej uwazac ,)

12. Tomtu

Tomtu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Górnikom nie chcą podnieść pensji z 7 do 10 tysi, frank skoczył przez ruskich o 20%, teraz nawet tu niektórzy oszukiwowują...powiem wszystko mamie.

DrumsSlayer lubi to.
  13. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zawsze można poprosić takiego kolegę o przeprowadzenie tranasakcji np. poprzez Alllewpizdudrogo czy jakiś inny portal. Warto dopłacić czasem 5% na prowizję ale wiedzieć że w razie czego jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy - poza tym już po koncie będzie widać jaki to sprzedawca - pamiętajcie patrzcie też na datę rejestracji konta - im starsze tym lepiej - nie każdy sprzedaje tysiące rzeczy i ma tysiące komentarzy co nie wyklucza jego uczciwości...

14. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Podpinam sie do kolegi powyzej. Nie kupujmy kita w worku ! ;)

15. waz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Transakcja byla przez Allegro. Konto 66 pozytywnych komentarzy zero negatywow czy neutralnych. Nic nie dalo pisanie do nich bo miał screeny że u niego działa więc wszystko ok.

16. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No to wystaw mu negatywa, ku przestrodze dla innych kupujących.

17. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Skoro nie udostepnił Ci maila i hasla zabezpieczjacego, to po co komu takie konto? Ostatnio wlasnie nabylem halo na koncie przez allegro - ziomeczek od razu wyslal mi dane do konta i dane zapezpieczajace. To logiczne, ze jesli konto jest przypisane do jakies konsoli, w ramach bezpieczenstwa musza sprawdzic czy konto nie jest kradzione badz shackowane. Rzeczywiscie wystaw mu negatywa, tylko nie pisz do allegro bo jakby nie patrzec wymiana gier na kontach jest zgodna z prawem ale niestety nir z zasadami microsoftu. Chociaz kto wie, moze warto do nich napisac - jak allegro zacznie go nekac, moze nawet odzyskasz pieniadze. Tak, walcz o swoje !!!

18. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Kolego najlepiej wystaw jego dane tak wiele innych graczy nie będzie miało problemów. Dawaj jego nick. Problemów mu nie zrobisz a zapobiegniesz tylko oszustwu. Nie ma się czego obawiać oczekujesz pomocy na forum także pomagaj innym.
    Tomtu co do Górników to jestem górnikiem z 9 letnim stażem i zarabiam 3,500z 4 świętami(4 niedziele) także skończ oglądać TuskVisionNetwork(TVN) i nie głoś farmazonów na forum.

19. waz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Nick z Allegro "ower54", na forum nick "LukasX78" został już zbanowany, wszystko opisane w stosownym wątku.
    Z ciekawości wczoraj wieczorem zmieniłem operatora internetu (mam LTE z Play, włożyłem kartę z T-Mobile) wpisałem dane konta i wszystko działa jak należy, gra się pobrała i da się grać. Przez komputer w pracy i w domu zalogować się nie da.

20. Tomtu

Tomtu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Szefol84...po co się tak unosisz...?:)
    Moja żona jest nauczycielką, tak że znam temat ogólnonarodowej nagonki. A Ty wszystko na poważnie bierzesz. Trochę luzu...bo napisałem w tym poście też o frankach, a sam też spłacam taki kredyt i się nie obrażam na cały świat, że rozpowszechniają farmazony.

21. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Nie obrażam się tylko jak już coś piszesz to pisz prawdę a jak nie znasz realiów to przynajmniej nie pisz bzdur. Ludziska czytają i na podstawie Np twojego postu wyrabiają sobie zdanie. Już po temacie bez spiny. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum