1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox one problem z uruchomieniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez merkuss324, Styczeń 4, 2015.

1. merkuss324

merkuss324 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam od wczoraj mam taki problem włączam konsole wyskakuje zielony obraz startowy xbox one a na dole trzy kropki migające na przemian tak jakby się coś ładowało i nic się nie dzieje nie wiem co robic pomożcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sproboj wylaczyc konsole przyciskiem w konsoli przytrzymujac go przez jakies 15 sekund az uszlyszysz pikniecie, wtedy zresetuje sie ram, pliki tymczasowe itd, mnie pomagalo jak sie wieszala konsola

4. nicram44

nicram44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Archeologia stosowana.
    Ale nie zakładam nowego tematu.

Mam problem jak markuss324....
    ... ekran ładowania , trzy kropki... tylko, że u mnie na koniec zostaje czarny ekran... sygnał obrazu cały czas dochodzi, tylko, że obraz jest czarny... konsola nie wydaje z siebie żadnych nienormalnych dźwięków...

Grałem ci ja sobie w The Division, nagrałem filmik, grałem dalej, stwierdziłem, że czas spać, wyłączyłem grę i chciałem obejrzeć i wrzucić na Twittera nagrany filmik. W trakcie oglądania owego filmiku, konsola zaliczyła zwiechę, filmik zatrzymany, brak jakiejkolwiek reakcji na pada. Przycisk zasilania, 10 sekund.... po restarcie ekran startowy, trzy kropeczki...

czyżby zdechł dysk twardy??

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może to coś da?

Ekran jest pusty po włączeniu konsoli
    • Sprawdź, czy telewizor i konsola Xbox One są włączone.
    • Sprawdź, czy w telewizorze jest ustawiony odpowiedni sygnał wejściowy (HDMI).
    • Sprawdź połączenie kabla HDMI z konsolą.
    • Sprawdź połączenie kabla HDMI z telewizorem.
    • Sprawdź, czy kabel HDMI jest podłączony do portu „out to TV” konsoli.
    • Wykonaj pełny ponowny rozruch konsoli Xbox One, naciskając przycisk zasilania z przodu konsoli i trzymając go przez ok. 10 sekund, a następnie ponownie włączając konsolę.
    • Zresetuj ustawienia wyświetlania. Jak to zrobić:
      1. Jeśli w stacji dysków konsoli Xbox One znajduje się dysk, wyjmij go.
      2. Naciśnij i przytrzymaj przez pięć sekund przycisk Xbox na konsoli, aby wyłączyć konsolę.
      3. Naciśnij i przytrzymaj przyciski Xbox i Wysuwanie, aż usłyszysz dźwięk włączania konsoli. Od razu usłyszysz jeden dźwięk, a po upływie 10 sekund usłyszysz drugi dźwięk. Przed drugim dźwiękiem zacznie świecić kontrolka zasilania. NIE PRZECHODŹ DALEJ, zanim nie usłyszysz drugiego dźwięku.
        Uwaga Spowoduje to uruchomienie konsoli w trybie niskiej rozdzielczości (640 x 480). Aby zresetować to ustawienie, przejdź do obszaru Ustawienia w przewodniku, wybierz pozycjęWyświetlanie i dźwięki, Opcje wideo,i Rozdzielczość telewizora.
      4. Jeśli musisz wykonywać te kroki przy każdym uruchomieniu, możesz zmienić wartość ustawienia Połączenie TV na HDMI, tak jak pokazano w kroku 3 w następnej sekcji pt. „Ekran jest pusty, a w Twojej konfiguracji jest używany odbiornik AVR”. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Jak dostosować ustawienia wyświetlania na konsoli Xbox One.
    • Spróbuj podłączyć kabel HDMI do innego portu HDMI telewizora.
    • Spróbuj użyć innego kabla HDMI w celu podłączenia konsoli do telewizora.
    • Spróbuj podłączyć konsolę do innego telewizora.

6. nicram44

nicram44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    też to znalazłem...
    efekt jest taki, że mam to samo tylko w mniejszej rozdzielczości...
    ciekawostka... na PC z win 10 w programiku Xbox kliknąłem ikonę połączenia konsoli... na monitorze od konsoli pojawiło się powitanie po logowaniu... włączyłem pad żeby sprawdzić co się stanie... nic zero dźwięków z menu... ale po przytrzymaniu wciśniętego guzika z logiem, pojawiły się piktogramy: "wyłącz konsolę", "wyłącz pada", "zgłoś problem", "lupa" i "zamknij"... działają 2 pierwsze i ostatni z wymienionych...

Stwierdziłem, że zaktualizuję konsolę z USB, wedle kroków podanych przez suport:

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/console/offline-system-update-diagnostic-tool

wykonałem polecenia do:
    1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk WIĄZANIE (z lewej strony konsoli) oraz przycisk WYSUWANIE (z przodu konsoli), a następnie naciśnij przycisk Xbox na konsoli.
    2. Przytrzymaj wciśnięte przyciski WIĄZANIE i WYSUWANIE przez 10–15 sekund.

opcja aktualizuj była jedną z kilku, które się pojawiły... ta, która mi w oko wpadła, to: przywróć ustawienia fabryczne... zadziałało...

jak wstanę i konsola po włączeniu nadal będzie działać, to napiszę nowy post w tym temacie, jako pomoc (mam nadzieję, że w tym przypadku nie dostanę warna)

Ostatnia edycja: Czerwiec 7, 2016
  7. nicram44

nicram44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Działa i odnoszę subiektywne wrażenie, że i konsola i gry działają teraz znacznie płynniej.

P.S. kuleczka91 dzięki, że chciało Ci się w nocy szukać rozwiązań

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spoko, dobrze, że się udało, nie trzeba bez sensu wysyłać konsoli na serwis ;)

Wczytywanie...

Poleć forum