1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One problem z uruchomieniem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez WRUB5ON, Marzec 7, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Witam dziś pojawił się problem z moją konsolą po uruchomieniu pokazuje się logo XBOX ONE następnie czarny ekran i można tak sobie czekać godzinę, dwie i nawet 3 godziny restart nie pomaga miał ktoś już taki problem dodam że wczoraj jak również dziś rano było wszystko ok po południu również grałem i nic się nie działo

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Spróbuj może odłączyć dostęp do internetu. Możliwe, że konsola wiesza się na próbie połączenia z jakimiś usługami M$.

4. WRUB5ON

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    zaraz lukne bo za chwile poleci przez okno

5. WRUB5ON

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    nic pisałem właśnie z suportem wykonałem restart ustawien rozdzielczości konsola wstała i wszystko działa ok jak się powtórzy ślę na serwis temat do zamknięcia

6. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odłącz wszystkie przewody od konsoli. Poczekaj ok. 5 min. Następnie podłącz tylko kabel zasilania oraz przewód do TV. Sprawdź czy działa. Kolejny krok to sieć i pendrive jeśli jakiś miałeś podłączony. Włączaj (wkładaj) po kolei i sprawdzaj.

Jak piałem odpowiedź, to problem się rozwiązał. Dobrze, że działa.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum