1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One - profil poprzedniego właściciela

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barto52, Styczeń 12, 2015.

1. barto52

barto52 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Jest podobny temat w innym dziale ale niestety nie mogę się jeszcze podpiąć :)

Więc do rzeczy :
    Jedzie do mnie używany XO na którym są zainstalowane 4 gry.
    Poprzedni właściciel nie pamięta danych do konta Xbox Live, więc nie wiem jak "zaadoptować" konto z którego gry zostały ściągnięte...

Proszę podpowiedzcie co zrobić aby usunąć konto poprzedniego właściciela i nie stracić gier(zainstalowanych na dysku). Następnie jak przypisać je do swojego nowo założonego konta - tak aby bez obaw grać na multi (chcę zakupić 3m golda na swoje konto).

Mile widziana podpowiedź krok po kroku :) - jestem laikiem w kwestii kont, goldów itp.

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. martinixish

martinixish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wystarczy, że założysz nowe konto na konsoli, a to obecne niech sobie zostanie nieużywane.

4. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli nie mogę się definitywnie pozbyć konta poprzednika ?
    Aby korzystać z gier które zainstalował to jego konto/profil na zawsze musi pozostać na konsoli ?

Ps. Czy np. jak odinstaluję jedną z gier które są na dysku i ponownie będę chciał ją zainstalować za pół roku - będę miał taką możliwość bez znania hasła itd. do ww. konta ?

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Mozesz wywalic to konto ale po 1 upewnij się czy jest na tym koncie ustawiona konsola domowa a po drugie popros kolesia zeby Ci wyslal maila zapasowego do tego konta i zmien sobie passy. W sumie to zrob to w odwrotnej kolejności heheh po takim zabiegu będziesz mial gry dostepne nawet po ich skadowaniu z dysku. Będą widoczne w historii pobierania

6. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Raczej nie mam takiej możliwości - mówi że nie pamięta, nie wie a dodatkowo i tak nie jest mi to potrzebne bo gry są zainstalowane na dysku...
    Dziś może konsola dotrze do mnie to zobaczę co uda mi się zrobić, może są tam jakieś dane na profilu i może z moją pomocą i współpracą sprzedającego uda się jakoś odzyskać/hasła/konto abym mógł je później przepisać na siebie ?

7. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Gry na dysku nie beda dzialac jak koles zmieni sobie haslo...

8. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli pozostaje mi dalsza walka o login i hasło do konta...
    OK, dzięki!

9. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Wiesz... ja Ci nie sugeruje ze koles zmieni to hasło na pewno ale płacisz za zestaw wiec masz prawo wymagac tych ze danych. Jak bys mial jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości to pisz śmiało

10. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Też mu tak napisałem, że płacąc za cały zestaw gdzie jest opisane : w skład wchodzą gry... to konto również powinienem otrzymać.

11. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Konto z grami na xbox one a on hasła nie pamięta. Coś krótką pamięć ma kolega. Potem zmieni a Tobie powie ze nic nie zrobił a konto odsprzeda ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

12. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Tego się właśnie obawiam...

A czy jest możliwość, że gry cyfrowe zostały zakupione bez konta Xbox live?

Info Edytuj posty //baton

Ostatnio edytowane przez moderatora: Styczeń 21, 2015
  13. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
  14. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    OK, dzięki - wychodzi na to, że będę musiał zrobić zwrot - w innym wypadku mam niepełnowartościowy zakup + ryzyko, że nastąpi dzień w którym dostęp do gier z ww konta zostanie mi zablokowany...

15. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Powiem Ci ze jakis trudny ten koles z ktorym gadasz. Opowiada Ci jakieś bajki ze gry sa na dysku i beda sobie dzialac... po za tym jak bym to ja sprzedawal sprzęt to zrobimym wszystko zeby udostępnić jednak te dane... lub nie wiem zwrócić czesc kasy

16. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    No niestety, takie rzeczy się zdarzają... najgorsze jest to, że przed wykonaniem przelewu dopytywałem się czy otrzymam dane do konta xbox oraz inne dane. Napisał "wszystko będzie" - a teraz staram się od kilku dni aby otrzymać cokolwiek... Jednak nie ma czegoś takiego jak zaufany sprzedawca (ponad 1200 pozytywów) a tu takie cyrki...

Teraz staram się zwrócić sprzęt, a kolejny zakup to już chyba tylko nowy sprzęt...

17. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Konsola zwrócona... niestety straciłem kasę z przesyłkę w 2str., ale nie żałuję :)
    Kupiłem nową z kinectem, 2 lata gwar. + 3gry (zestaw z playa)

Niestety widziałem, że "krętacz" (potem się tłumaczył, że w opisie aukcji nie było wzmianki o profilu) sprzedawca opchnął już konsolę za 1440pln + 25zł poczta, (ja dałem 1350pln z wysyłką).
    Może nowy nabywca tu trafi i rozpozna ową konsolę, była dość charakterystyczna - na konsoli brak ostatniej literki w napisie XBOX, jest tylko XBO, na dysku w sumie 5gier (fifa 14,15, NFS, ryse, rising 3).

18. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podaj nazwę tego sprzedawcy. Takie zachowania trzeba piętnować i ostrzegać innych. Na allegro wystaw mu negatywa i tyle.

19. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Konsolę zwróciłem więc negatywa nie wystawię - użytkownik : SwiatGier1
    Ale widzę, że już otrzymał 2 kilka dni temu :)

20. ciakoko

ciakoko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Znam tą aukcję z tą konsolką bez "X'a" na obudowie. Ta aukcja już miesiąc temu była na alledrogo ;) Widać nie jesteś pierwszą osobą której się to trafiło.

Ja za to pokaże wam aukcję którą ustrzeliłem i kupiłem i wszystko było praktycznie zgodne z opisem (aukcja trwała 20 sekund):
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4985638827
    Dokupiłem pada używkę za 110zł i hula jak ta lala. Łącznie konsola wyszła mnie 909zł a jej wartość z grami jest ponad 2x wyższa a gwarancja jest od Listopada tamtego roku z Media Expert. Najlepsze jest to, że koleś nie wylogował jednego z kont i wczoraj do pobrania otrzymałem dodatkowo Battlefield 4 i przedpremierowo Evolve :) Gry już na dysku siedzą, Battlefield działa a na Evolve poczekam jak będzie premiera więc dopiero wtedy odpale. Na dysku faktycznie były same nowości typu GTA V, Fifa 15, Horizon II, COD Advanced Warfare,Unity itd. Łącznie 12 gier cyfrowych. Jedynie Destiny nie działa bo było powiązane z innym kontem które jest na konsoli tylko, że wymaga hasła którego też niby koleś nie pamięta... Ale o tym pisałem już w innym temacie.

21. barto52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Nowy kupujący chyba nie jest zadowolony z zakupu... konsola ponownie w sprzedaży :)
    Link --> http://allegro.pl/xbox-one-500-gb-5-gier-na-gwarancji-i5018312415.html

Poprzednia aukcja --> http://allegro.pl/xbox-one-500-gb-5-gier-na-gwarancji-i4997118915.html

Wczytywanie...

Poleć forum