1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One przegrał listopadową batalię w USA - dane dotyczące sprzedaży gier i konsol

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft już chwalił się bardzo obiecującymi informacjami dotyczącymi sprzedaży z okresu "Czarnego Piątku". Okazuje się jednak, że nie wystarczyło to, by pokonać w listopadzie PlayStation 4...

Wg danych zebranych przez grupę NPD PS4 sprzedawało się lepiej od XONE w Stanach Zjednoczonych, w listopadzie. Zadziałała w tym miejscu pozytywne obniżka ceny PS4 oraz kilka ciekawych ofert dostępnych w Stanach Zjednoczonych, dzięki którym można było wyrwać ten system za 300 dolarów. Microsoft próbował utrzymać prowadzenie oferując promocję na pakiet z Gears of War oraz Rise of the Tomb Raider, ale - jak widać - to nie wystarczyło by cieszyć się ze zwycięstwa nad Sony również w listopadzie.

Wg danych NPD całkowita sprzedaż PS4 i XONE jest o 47% wyższa w pierwszych 25 miesiącach od premiery, niż w przypadku takiego samego okresu dla PS3 i X360.

Jak wyglądała sprzedaż software'u w listopadzie? Tutaj nie zdziwi chyba nikogo ogromny sukces Call of Duty: Black Ops III, które cieszy się wielkim zainteresowaniem w praktycznie wszystkich regionach. Gra pokonała nawet Fallout 4. Star Wars: Battlefront uplasowało się na trzeciej pozycji. Na liście brakuje Rise of the Tomb Raider, co potwierdza, że nowa przygoda Lary nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, na jakie mógł liczyć wydawca. Jedynym exclusivem na liście jest Halo 5: Guardians na XONE.

Wg pierwszych informacji Fallout 4 sprzedał się o 9% lepiej niż Fallout 3 i o 70% lepiej niż Fallout: New Vegas. Co ciekawe - Black Ops III rozchodziło się lepiej w wersji na XONE, niż na PS4.

Sprzedaż gier na rynku amerykańskim w listopadzie:

1 Call of Duty: Black Ops III (Xbox One, PS4, 360, PS3, PC)
    2 Fallout 4 (PS4, Xbox One, PC)
    3 Star Wars: Battlefront (PS4, Xbox One, PC)
    4 Madden NFL 16 (PS4, Xbox One, 360, PS3)
    5 NBA 2K16 (PS4, Xbox One, 360, PS3)
    6 FIFA 16 (PS4, Xbox One, 360, PS3)
    7 Need For Speed (PS4, Xbox One)
    8 Halo 5: Guardians (Xbox One)
    9 Assassin’s Creed: Syndicate (PS4, Xbox One, PC)
    10 Just Dance 2016 (Wii, Wii U, 360, Xbox One, PS4, PS3)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skoro konsol mają więcej na rynku to i sprzedaż gier jest większa.

4. szonyone

szonyone Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Sam właśnie kupiłem ps4
    Mimo że posiadam x1 wolę jednak konsole z lepszymi bebechami ☺

5. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja wolę profesjonalizm w usługach sieciowych.Dlatego przeszedłem do zielonych choć PS1-3 miałem od 1999r do teraz a x360 od 2011r i X1 wybrałem. Czy większa sprzedaż BO3 na XONE coś Wam mówi? Multi, lagi, X rlz.

MGKAIKA5 lubi to.
  6. Szuruburek

Szuruburek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Czekam na świąteczny lament na ps plusie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

ArturM05Pl lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum