1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One przycinki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ostrovia1909, Wrzesień 22, 2016.

1. Ostrovia1909

Ostrovia1909 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam od listopada xbox one i jest problem w grach otóż w fifie 16 gdy odpaliłem menu gry chodziło jakby miało 20 FPSow normalnie nie dalo się płynnie przeskakiwać między zakladkami, dziś odpalili 17 na EA Access i tu to w ogóle jakaś masakra, tnie niemiłosiernie... a gdy odpalam forze 6 z płytki (fifka wersja cyfrowa) tam wszystko hula... co to może być ?? gdy podłącze do neta i odpale gre to tnie, a gdy offine to jest Ok. Coś nie tak z konsolą/wina gry ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj tego myku: na włączonej konsoli przytrzym przycisk power konsoli przez 10sek, konsola się wyłączy i uruchom ją ponownie. Sprawdź czy dalej to samo sie dzieje :)

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odpal test sieci w konsoli i daj co się tam wyświetli.

5. Ostrovia1909

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Szybkość pobierania - 60.84 Mb/s
    Szybkość przesyłania - 2.97 Mb/s
    Utrata pakietu - 0%
    MTU 1480
    Opóźnienie 184ms

6. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem czy ma to znaczenie ale u mnie i u kilku osób dzis tez w grach strasznie momentami tnie . Nie regularnie ale dzis wystąpiło to pare razy

7. Ostrovia1909

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziwne... dodam jeszcze, że w fifie jest zakładka MatchDay (coś w tym stylu, mogłem pomylić nazwy) i Ona pokazuje newsy wybranego klubu (realnego) to tam gdy przechodzę przycina konkretnie, jakby się zawiesić do końca miało... coś wydaje mi się, że internet ale w samej grze online lagów nie zauważyłem a gdy jestem offine to chodzi ładnie. Może ktoś wykombinuje ;)

8. Ostrovia1909

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ktoś ma sugestie może ? nie wiem co z tym zrobić, utrudnia rozgrywkę do granic nerwów :)

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @Ostrovia1909@Ostrovia1909
    Jeszcze jedna złota rada supportu z MS to na wyłączonej konsoli odłączyć wszystkie kable z niej (u mnie wystarczyło sam zasilacz), poczekać z 3min i podłączyć to wszystko ponownie. Mnie w ten sposób uratował się napęd, którzy z niczego przestał czytanie płyt, po tym zabiegu napęd chodzi do dziś bez żadnych problemów. W ostateczności na Twoim miejscu bym dała ustawienia fabryczne w konsoli, bo możliwe że coś jej się popierdzieliło i po wgraniu ustawień fabrycznych się coś naprawi ;)

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Do Microsoft zgłoś pojedzie konsola bezpośrednio na serwis. Płyta główna wadliwa i tyle

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum