1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One punkty G

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez On/2015, Maj 11, 2016.

1. On/2015

On/2015 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam (zamieściłem nie w tym dziale temat SORRY), mam pytanie!Jak usunąć na Xbox One punkty G chodzi o te nie naliczone jeszcze z gry 0, proszę o rozpisanie czynności dziękuje...

Ostatnia edycja: Maj 11, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma takiej opcji ;)

5. On/2015

On/2015 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, nie da rady.A jak kupiłem grę na allegro z automatu i zalogowałem ja na moje główne konto paro letnie z konta automat i jak tam pobrałem grę to po aktualizacji konsoli mogę je stracić dostęp do głównego paro letniego?

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie da się konta logować na czyjeś konto. Masz zalogowane swoje konto + dodatkowo te kupne. Niby czemu masz tracić dostęp do swojego konta? Co najwyżej to Ci MS może zablokować te konto z lewą grą i już sobie nie pograsz, bądź właściciel zmieni dane do tego konta i gra przepada. Grać możesz sobie normalnie na swoim koncie przez ten czas przez jaki gra z profilu działa ;p Aktualizacja konsoli nie usuwa danych z konsoli, tylko naprawia błędy, które MS wykrył w konsolach i tyle. Wszystko stracisz z konsoli jak sobie dasz ustawienia fabryczne konsoli. Wtedy trzeba na nowo wszystko instalować itd.

Wczytywanie...

Poleć forum