1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX ONE pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adamek12345, Sierpień 1, 2014.

1. adamek12345

adamek12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie, czy są jakieś minusy tego jeśli kupię konsole teraz czyli przed premierą XO w Polsce? Bo teraz nie da się chyba założyć profilu na Polskę, i jeśli kupię konsole teraz to czy po premierze będę mógł założyc nowy profil na Polską lokalizację.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sidewalker

sidewalker Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz sobie polski profil zrobić teraz na xbox.com i odzyskać go na konsoli, nie trzeba czekać do premiery, powinno zadziałać, bo wielu ludzi u nas kupiło XOne i nie sądzę, ze każdy robił nowe konto.

4. adamek12345

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli mam rozumieć, że jeśli teraz założe konto na Polski region przez xbox.com i zaloguje się na nie na konsoli, to region dalej będzie Polski?

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    będziesz mogł zrobić sobie nowe konta polskie np lub używać innego np uk,us,eu z waluta jaka tam występuje , możesz tez używać swojego konta x 360 polskiego np

6. adamek12345

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Nie ma różnicy czy po czy przed, jeśli chodzi o te profile to sam takie kupuje i na razie bana nie ma, ale nigdy nie wiadomo co będzie później

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

8. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mozesz spokojnie kupować konsolę przed premierą w Polsce moze być nawet z usa choć tam prawdopodobnie potrzebny byłby zasilacz zmieniajacy napiecie na 110 volt , wszystkie inne konsole z Europy tak samo jak w polsce będą działały sam mam kupioną w Niemczech z gwarancją po rejestracji w xbox.com , konta z allgero możesz spróbować ja i inni którzy takie kupili na aukcji są zadowoleni BARDZO z ceny , wszystko działa bez problemu xbox live i możliwość udostepnienia tych gier komuś wspólnie czyli się dogadujesz z kims zrzucacie się na gry i macie oboje to samo za pół lub osoba A kupuje pakiet 6 gier na 1nym profilu , osoba B kupuje pakiet 6 innych gier nie tych samych na 1nym profilu i sie zamieniacie dostępem i macie to samo razem , jak dotąd nic się nie dzieje z takimi kontami ale trzeba mieć na uwadze ze cos kiedyś się odmieni ja zaryzykowałem cena mnie przyciągnęła najbardziej inni tak samo

Wczytywanie...

Poleć forum