1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One + Rise of the Tomb Raider

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez trem0r, Sierpień 15, 2016.

1. trem0r

trem0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, mam pytanie, czy kody gier w zestawie z konsolą są równoważne z ich zakupem. Kupiłem konsolę z grą Tomb Raider: Definitive Edition oraz Rise of then Tomb Raider. Zainstalowały się bez problemu, ale jak wchodzę do sklepu to przy pierwszej mam przycisk 'Graj', a przy drugiej 'Graj' oraz 'Kup kopię' i jest napisane 'Możesz pograć w tę grę przez jakis czas lub ją kupić i mieć na zawsze'.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    tą drugą grę pobrałeś na HDD?

4. trem0r

trem0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak, od kilku dni w nią gram, przez przypadek wszedłem to sklepu i trochę zdziwił mnie ten komunikat

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A jesteś pewny, że drugi kod wbiłeś na te same konto? Bo wygląda jakbyś wbił na inne, bo nie powinieneś mieć opcji kup. Sprawdź jeszcze na www co Ci wyjdzie. Poszukaj Rise of the Tomb Raider w sklepie MS na www, zaloguj się do swojego konta i nie powinieneś mieć ceny przy grze skoro kod wklepałeś na konsoli. Jeśli masz cenę to coś jest nie halo i gra nie jest przypisana do Twojego konta.

KwaśnySzparag lubi to.
  6. trem0r

trem0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tylko jedno konto, wpisywałem kod jeden po drugim. Na stronie www faktycznie stara wersja ma info 'Posiadasz ten produkt', natomiast przy tej nowej jest cena i przycisk 'Kup'. Nic chyba trzeba będzie zgłosić problem do supportu.

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To pisz za wczasu :)

8. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może jest to edycja podstawowa i rozszerzona, a Ty posiadasz którąś z nich, więc logicznie ta druga będzie do kupienia.

9. trem0r

trem0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyzerowałem konsolę i teraz jest ok przy Rise of the Tomb Raider mam już info, że produkt posiadam i jest do sciągnięcia. Nie wykluczone, że faktycznie posiadam inną wersję - 'Rise of the Tomb Raider and Tactical Survivor Pack'

Wczytywanie...

Poleć forum