1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One (rozłączający się pad)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez reaper1, Czerwiec 15, 2014.

1. reaper1

reaper1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sprzedam Xbox One z wadą-rozłączający się pad.
    Wada objawia się tak, że co jakiś nieokreślony czas pad traci na 3-5sekund połączenie z konsolą. Po ych 3-5s połączenie powraca.
    To już mój 4-ty xbox z tą wadą i albo wszystkie tak mają, albo mam coś w domu, co zakłóca sygnał.

Konsolę można odesłać do MS na naprawę lub poczekać do oficjalnej premiery w Polsce i wtedy skorzystać z tzw. Advance Exchange.

Cena: 1600zl.
    Coś możemy ponegocjowac, albo mogę dorzucić jakaś gierkę, a mam: BF4, AC:Black Flag, Plants vs. Zombies, Dead Rising 3.

Oczywiście transakcja pójdzie przez allegro.

Wczytywanie...

Poleć forum