Xbox One S można zamawiać w Polsce. Cena nie rujnuje portfeli

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hmmm a co otrzymałeś od Sony? Kompatybilność wsteczną? nieee... ponowne wydawanie gier z PS2 na PS4? Gdzie trzeba sobie 2gi raz kupować tytuł, nawet jak wcześniej kupiło się go na PS3? Kiepską jakość usług sieciowych? Gorsze gry w Plusie? Boooozie jak ja nie lubię fanboyów - zarówno tych którzy zanadto kochają MS i nie widza pewnych faktów, jak i takich so zaślepieni są w stronę Sony :)
Po sieci nie gram także nie interesuje mnie która firma oferuje lepsze usługi sieciowe.
Gry w goldzie są lepsze na xboxie ale i tak większość nie dla mnie , przez rok posiadania Golda pobrałem może ze 3 gry.
Co dało mi Sony ?
Nic mi nie dało bo mam xboxa i zawsze byłem za xboxem ale w przyszłej generacji przejdę na sony z jednego prostego powodu -rezygnacja z kinect.
Miałem zarówno x360 jak i one że względu na kinect a skoro go olali to przy xboxie mnie już nic nie trzyma po za tym w tej generacji odepchneli mnie od siebie brakiem stałego 1080p (tak masturbuje się przy pixelach)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To cos jak u ciebie, normalnie opisujesz chyba siebie ;)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
jakbys nie zauważył w innych tematach akurat zauważam wyższość w innych kwestiach sony, więc nie trafiłeś :p

Po sieci nie gram także nie interesuje mnie która firma oferuje lepsze usługi sieciowe.
Gry w goldzie są lepsze na xboxie ale i tak większość nie dla mnie , przez rok posiadania Golda pobrałem może ze 3 gry.
Co dało mi Sony ?
Nic mi nie dało bo mam xboxa i zawsze byłem za xboxem ale w przyszłej generacji przejdę na sony z jednego prostego powodu -rezygnacja z kinect.
Miałem zarówno x360 jak i one że względu na kinect a skoro go olali to przy xboxie mnie już nic nie trzyma po za tym w tej generacji odepchneli mnie od siebie brakiem stałego 1080p (tak masturbuje się przy pixelach)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie chodzi o samo granie po sieci - ale również o szybkość ściągania zakupionych gier - na PS zawsze ściągało mi się to powoooooooli, natomiast u MS zapiernicza aż miło.
Nooo to powodzenia - akurat w kolejnych konsolach, wg obecnych zapowiedzi, to bardziej będziesz mógł się masturbować przy MS - bo Scorpio na ten moment jest mocniejsze od kolejnej konsoli Sony ;) Ja tam akurat mam gdzieś rozdzielczości - w trakcie grania nie zwracam uwagi na pierdyliard detali.

Że Kinecta olali to faktycznie akurat głupie z ich strony - sporo klientów z x360 kupiło one bo lubili kinecta, ja nigdy nie korzystalem, ale faktycznie to był strzał w kolano, zwłaszcza że początkowo go badzo mocno promowali, ba przecież na pierwszych konferencjach przed premierą konsoli twierdzili że nie będzie xbox one bez kinecta, dopiero bunt ludzi spowodował zmiany i Microsoft sporo rzeczy zmienił i poszedł po rozum do głowy ;)
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom