1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One S - nieoczekiwane wyłączenia.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kamileloo92, Październik 11, 2016.

1. kamileloo92

kamileloo92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam. Jestem w posiadaniu xbox one s. Od samego początku mam problem, otóż konsola potrafi się wyłączyć sama od siebie, najczęściej gdy zamykam jakąś aplikację. Nie jest to częsty przypadek, ale raz dziennie mi się wyłączy. Gdy gram nawet 4 godziny, to jest ok. Tryb instant mam wyłączony, a automatyczne wyłączenie mam odznaczone. Co może być tego powodem? Wszystkie aktualizacje mam najnowsze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Spróbuj zresetować konsole. Radzę przenieść gry na dysk zewnętrzny wówczas szybciej wyczyści się system. Jeśli reset nie pomoże to serwis.

Wczytywanie...

Poleć forum