1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One S - piszczenie cewek

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pattro, Październik 15, 2016.

1. pattro

pattro Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Witajcie, wczoraj przez przypadek usłyszałem dziwny, cichy pisk z wyłączonej konsoli.

Czy dobrze się domyślam że to piszczą cewki? Jako że z elektryki nie jestem za dobry to czy to zjawisko (często występujące w różnych sprzętach) jest niebezpieczne dla konsoli? Czy należy to zwyczajnie olać bo nie ma to wpływu na sprzęt i jego funkcjonowanie :)

Dzięki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox.user

xbox.user Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Według mnie to normalne zjawisko. Tym bardziej, że w samej konsoli jest już teraz ukryty zasilacz.
    Podobny efekt mają ładowarki do telefonu.
    Żeby usłyszeć te dźwięki musisz do konsoli podejść bardzo blisko, a dokładniej przyłożyć ucho, normalnie te dźwięki są niesłyszalne, tj. mówimy o sytuacji w której siedzisz przed tv i grasz itp.

4. Kloss

Kloss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cewki piszczą bo są niedokładnie zalane klejem, poza uciążliwym dzwiękiem i nerwicą, nic użytkownikowi nie grozi. Konsoli również.

5. m4tekt

m4tekt Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Standard w dzisiejszych czasach :) w mojej ps4 piszczą od 3 lat :) to nic groźnego;)

Wczytywanie...

Poleć forum