1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox one s troche rozczarowało

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thomas516, Październik 9, 2016.

1. thomas516

thomas516 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ponieważ moja wysłużona ps3 poszła pod młotek postanowiłem zakupić nowa konsole, dlugo zastanawiałem się czy ps4 czy xbox one, ale w necie trafilem na reklame xbox one s i zainteresowała mnie ze względu na 4k, a że mam tv 4k pasowała idealnie, niestety jest kilka rzeczy ktore mnie rozczarowały, już na wstepie z dysku 500GB dostajemy tylko 360GB, długa instalacja gier gdzie całość na dysk co zajmuje dużo miejsca, do tego te aktualizacje zainstalowałem halo 5 z płyty i okazuje się że musi pobrać aktualizache ktora ma tylko 40GB, no kurcze rozumiem 1,2,5gb ale 40GB? jeszcze jedna kwestia , mam Battlefield 4 i jakie zdziwienie było kiedy okazało się ze poziom normalny jest dużo prostszy niż poziom łatwy na ps3 na ktorej wcześniej grałem,1 kapanie przeszedłem w kilka minut, dziwne troche

2. Lotnik421 Xbox One

3. arkadiush

arkadiush Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wydaje mi sie żeby poziom trudności był inny. Pad jest lepszy i Ci lepiej idzie. A aktualizacja...coz...takie czasy nadeszły . Na ps4 tez wielokrotnie ściągałem sporo danych aktualizacyjnych.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

4. thomas516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest dużo prostszy, na ps3 praktycznie wszystkich sam musiałem wykańczać a drużyna osłaniała, a na xboxie drużyna zabija wszystkich ja przez 1 kampanie zabiłem może z 7 wystarczy iść za nimi

5. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Te 40 gb aktualizacji to jest błąd.
    Coś przy ostatniej aktualizacji namieszali i przy instalacji z płyty pobiera co ta grę z internetu jakby drugi raz.
    Co do isntalacji i pobierania gier,to jakbyś miał ps4 i chciał pobrać grę to możesz spokojnie jechać z rodziną na 2 tyg urlop ,wrócić i jeszcze zostanie Ci 5% do pobrania

Wysłane z mojego WC przy użyciu gołębia pocztowego.

6. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    a ile bys chciał miec z dysku ?? przecież na nim jest system, dane , aplikacje wiec to miejsca zajmuje na ps4 jest to samo ze jak kupisz 500 to 500 do użytku nie masz. Gry w tych czasach sa dosc spore i czy to ps4 czy xone to gry tyle waza. co do aktualki halo badz innych gier to jak instalujesz z plyty to przejdz w tryb offline wtedy poleci z płyty(pewnie zaraz to naprawia). Co do BF4 to nie sadze zeby poziomy miedzy konsolami sie różniły. grałem w BF i na pc i na xo i na ps4 i jak normalny to normalny, a jak chodzisz za drużyną i dobijasz zmarłe miesto to twoja sprawa idz 1 na front to będziesz zabijał

7. thomas516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem doskonale ze system i nie zawsze jest rowne 500gb z dysku, no ale system to chyba nie zajmuje 100gb, co do gry to nawet jak ide przodem to wyprzedzaja i rozwalaja zanim zdaze wycelowac :D

8. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak jesteś taki rozczarowany to kup PS4. Wierz mi na słowo, że szybko się przeprosisz z XOS.

BialyGTi i kuleczka91 lubią to.
  9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem czy się z choinki urwałeś czy dopiero zbierasz informacje, ale NIGDY nie dostaniesz pełnej wartości dysku. Zawsze dostajesz tylko określony rozmiar dysku. Kup sobie nawet dysk zewnętrzny to dostaniesz to samo, tak samo jak i na PS4. Podejrzewam, że masz konsolę na Wi-Fi, albo słabego neta, bo normalnie to nie problem pobrać takie 40gb. Mam PS4 w domu i tam przy pobieraniu nawet na kablu byś chyba siedział i ciachał się żyletkami z nudy zanim by Ci cokolwiek pobrało. Teraz czy byś kupił XO czy PS4 to przy każdej grze wyskakuje jakaś aktualizacja na dzień dobry z tym, że na PS4 nawet 10gb aktualizacji przeraża, tam to zdążysz zrobić posiłki do rodziny na cały dzień i Ci jeszcze czasu zostanie.

10. thomas516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    napisałem ze wiem ze nie ma pelnej wartosci dysku nigdy z 500 srednio dostepne jest 465GB wiec te brakujące 100GB zajmuje system?

11. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mniej niż 465 to Ci zostanie z czystego zwykłego dysku po formacie :hilarious: doliczą do tego system. Formatowałeś kiedykolwiek dyski ?

arkadiush lubi to.
  12. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja sobie dokupiłem dysk 2tb i po problemie. XO nie jest taki zły, powiedziałbym nawet, że w porównaniu do PS4 to bardzo dobra konsola.

13. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie doradzaj mu kupna dysku 2Tb, bo znowu będzie płacz czemu na takim dużym dysku zostało mu do użytkowania tylko 1,8Tb :D Znowu będzie gdzie podziało się te 200Gb :p Ja też dokupiłam 2kę i problem z głowy. Nie przejmuję się czy mi miejsca starczy czy też nie.

14. thomas516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja pierdziele jak dzieci, dobrze wiem ze z dysku nigdy nie ma pelnego jaki jest podawany ale przy 500gb to utrata nie calych 40gb a nie 140gb zastanawia mnie tylko czy to system zajmyje 100gb gdybym odrazu wiedzial ze tak bedzie to wzial bym z dyskiem min 1 tera a jak ktos zamiast sensownie odpowiedziec to chce uzadzac sobie glupkowate docinki to do przedszkola

15. rafs24

rafs24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    331
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Trzeba było kupić wersję xo s z dyskiem 2TB i byś nie płakał na zbyt małą ilość miejsca i gdzie się ono podziało ;) Zresztą wystarczyło trochę się zainteresować konsolą przed jej kupnem, wszystkie informacje są na wyciągnięcie ręki, wystarczy chwilę poszukać.

kuleczka91 lubi to.
  16. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To Ci dopowiem, że na dysku 1Tb dostałbyś 750Gb wolnej przestrzeni...tak ku przestrodze, żebyś znowu się nie zawiódł.

17. TooH

TooH Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kuleczka na której konsoli ci sie lepiej gra ps4 czy x1 :) i ktorą uwazasz za lepszą ?

18. thomas516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy tutaj mozna uzyskac normalna odpowiedz na tym forum bez docinek i ze zrozumieniem co pisze ???? kolejny raz pisze ze wiem ile pojemnosc dysku wynosi tylko nigdy nie jest to 140gb przy dysku 500 na czystym po formacie jest 465gb wiec te 100 zajmuje system ??? i tak wiem ile zostaje z dysku 1 tera i 2 tera, a co do tych wszystkich informacji interesowalem sie i czytalem ale nie bylo nigdzie ze zostaje dla uzytkownika na wstepie 360gb

19. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak nie było jak było. Sama z 3x pisałam na forum, że jest dokładnie 364Gb więc nie ściemniaj. Człowieku przyjęliśmy do wiadomości, że już wiesz, ja tylko Cię uzmysławiam, żeby Cię wyciągnąć z błędnego koła. Nie wiem co jest w tych 100Gb, na bank oprogramowanie i być może kopia zapasowa (z czegoś trzema móc umieć zrobić restart do danych fabrycznych), nikt nie jest jasnowidzem, jedynie co wiemy to, że tego nie mamy i tyle.

20. thomas516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    i o to chodzilo wiec po co tyle zbednego uszczypliwego pisania

21. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli dobrze pamiętam ta rozbieżność w pojemności dysków bierze się też z samego przeliczania bajtów/kb/mb/gb itd. 1mb = 1024kb a nie jak można by przypuszczać równe 1000kb

Wczytywanie...

Poleć forum