1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One S z grami w 4K! Konsola będzie skalować obraz

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na targach w Los Angeles Microsoft zapowiedział 2 nowe konsole – odchudzonego Xboksa One oraz Project Scorpio. Wielu graczy wyczekuje na potężną konsolę, która zadebiutuje na rynku w przyszłym roku, ale wiele na to wskazuje, że już wkrótce zapoznamy się z grami w 4K. Xbox One S otrzyma możliwość skalowania obrazu.

Tuż po konferencji Microsoftu Rod Fergusson – szef studia The Coalition – który aktualnie pracuje nad Gears of War 4 zapowiedział, że gry na Xbox One S mogą działać i wyglądać lepiej. Konsola otrzyma lepszy GPU oraz CPU, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy konkretów.

Możemy mieć jednak pewność, że zmiana względem zwykłego Xboksa One będzie znacząca, ponieważ Mike Ybarra z amerykańskiej korporacji potwierdził ciekawą funkcję. Nowy sprzęt Microsoftu pozwoli na skalowanie wszystkich gier do 4K!

Jak podaje serwis Tweaktown taka funkcja jest możliwa, ponieważ Xbox One S może skorzystać z nowoczesnej technologii AMD SoC. Innowacja jest już gotowa i to podobno klucz do rozgrywki 4K na konsolach.

Jest to naprawdę fantastyczna wiadomość dla nowych klientów, którzy nie zamierzają czekać roku na Project Scorpio. W przeciągu najbliższego 12 miesięcy będzie jeszcze wiele świetnych gier do ogrania, a odchudzony Xbox One może zaoferować sporo satysfakcjonującej rozgrywki.

Dla przypomnienia warto dodać, że Xbox One S jest 40% mniejszy od Xboksa One. Sprzęt otrzyma pełne wsparcie dla filmów w 4K Ultra HD (w tym 4K Ultra HD Bluray) i możliwość nagrywania filmów oraz rozgrywki na dysk.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nowoczesna technologia AMD, innowacja, która pozwala na skalowanie do 4k. Jak ktoś się zna na elektronice niech się wypowie. Wg. mnie to nowe bebechy są i tyle w temacie.

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Skalowanie to skalowanie. Po co to komu jak telewizor 4k też sam skaluje :)

5. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    I tak nie mam tv 4k więc mi to nie robi...

6. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    4K samym 4K, tylko ile osób, tym bardziej w Polsce, ma TV 4K? .

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nono juz tak do tematu nie podchodz. Ja mam i to dobra informacja

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

8. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Coraz więcej ludzi ma tv 4k i to jest dobry ruch że strony ms, Xbox 360 też skalował z 720p do 1080p

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1256
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Weźcie już przestańcie patrzeć na wszystko przez okulary polska...

p_bladek i mrok lubią to.
  10. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Ależ gdzież ja powiedziałem, że to zły news? :) Ja po prostu stwierdzam fakt, że Xbox One S ma skalować obraz w grach do 4K, okej fajnie, tylko w Polsce z tej opcji nie wiele osób skorzysta. I oczywiście mówię o tu i teraz a nie za 20 lat co będzie :)

Zgadza się, tylko z tym, że porządny TV 4K kosztuje co najmniej 5/6 tysięcy. Można pewnie i teraz nabyć w sklepach telewizory 4K za lekko ponad 1500 zł, tylko co z tego skoro ich parametry są mega mega słabe, a w tej cenie dostaniesz "hiper" TV w 1080p na ten moment? :)

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czyli ci klienci nie wykorzystają pełnej mozliwosci sprzetu i tyle. Kupi ktos konsolę bedzie chciał miec 4k skalowane to i kupi tv

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum