1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one sam się wyłącza

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pike, Listopad 30, 2014.

1. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Mam pewien problem z nowym xboxem. Katowalem dzisiaj i wczoraj ryse i kilkakrotnie xbox sam.się wyłączył. Dosłownie jakby ktoś wyjął wtyczkę z gniazda. Objaw ten zauważyłem tylko na ryse i to w momentach największej jatki. Wcześniej tego nie miałem na innych grach. Konsola nie jest gorąca. Jest ciepła nad wentylatorem.Chłodzenie ma dobre. Miał ktoś podobny problem

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. leBlaqe

leBlaqe Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie coś się mocno grzeje. Stawiam na układ graficzny, pewnie słabo z chłodzeniem pasta lub cos innego.

4. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Masz gwarancje to odsyłaj do Microsoftu. Przyczyn od strony technicznej może być kilkanaście, bez utraty gwarancji nie naprawisz tego.

5. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Po wyłączeniu gasły kontrolki na zasilaczu. Był zupełnie ciemny. Zgodnie ze wskazówkami ze strony dokonałem jego resetu i odpukać problem nie pojawia się.

Wczytywanie...

Poleć forum