1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one się NIE wyłącza a następnie sam uruchamia

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DarekJ, Maj 19, 2017.

1. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wstaję rano a tu konsola włączona... Pomyślałem że przypadek, elektronika szaleje. Ale wczoraj i dziś znów to samo. Staram się wyłączyć konsolę ale cały czas wiatrak pracuje, jakby była w jakimś stanie czuwania, po czym za 10 minut znów się uruchamia. Czy to coś z ustawieniami a może usterka?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1173
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Umyj panel przedni, odsun od listwy zasilającej, innych urządzeń. Oczywiście sprawdz tryb instant czy jest wyłączony oraz opcje aktualizacji wyłącz sprawdzanie aktualizacji

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    652
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    Miałem tak samo musiałeś podczas aktualizacji mieć zaznaczone automatyczne akutualizowanie gier itp przed wyłączeniem

5. Boberson

Boberson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    140
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Syreni gród.
    Po przedostatniej aktualizacji miałem podobny problem:
    Konsola po wyłączeniu pozostawała w trybie czuwania(mimo odznaczonej owej opcji)zasilacz świecił na biało zamiast pomarańczowo.
    Okazało się że miałem ustawione automatyczne pobieranie aktualizacji systemowej dla konsoli.
    Przez co finał był taki,że konsola po wyłączeniu wchodziła w tryb instant-on i nie aktualizowała nic :D (w tym momencie już wiedziałem że jest jakaś aktualizacja do ściągnięcia).

Odznaczyłem opcję i jest gitara.

Wczytywanie...

Poleć forum