1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One - sprzedaż z kontem - co muszę zrobić

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MasterD23337, Wrzesień 20, 2016.

1. MasterD23337

MasterD23337 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Chcę sprzedać mojego Xbox One wraz z moim profilem. Czy muszę wszystkie dane zmienić na koncie microsoftu i profilu, aby osoba, która kupiła konsolę, miała to konto jako swoje?. To konto nie będzie mi potrzebne, bo planuję kupić xbox one s i założę sobie nowe konto.

Drugie pytanie jest takie: Czy jak wykupiłem na tym koncie EA Access i kupię nową konsolę, to czy to konto będę mógł używać na tej drugiej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No to gonisz konto z konsolą czy zostawiasz i logujesz się na drugiej konsoli?
    Tak EEA będzie działać na drugiej konsoli bo subskrypcje są przypisane do kont a nie konsol...

4. MasterD23337

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sprzedaję konto z konsolą. Nie będę się logował na drugiej konsoli. I czy wtedy gdy EA Access kupiłem na tym koncie, będzie działać jak się zaloguję do EA na innym nowym koncie, na którym nie było EA kupione?

Czy gry i dodatki przypisane są do konta czy do profilu? Nie za bardzo rozróżniam. Czy mogę sprzedać sam profil, czy muszę konto.?

Ostatnia edycja: Wrzesień 20, 2016
  5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Profil = konto a gry są przypisane na stałe.

MasterD23337 lubi to.
  6. MasterD23337

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A jak ma Ci EAA działać na drugiej konsoli skoro pozbywasz się tego konta?? Jak Ty to sobie wyobrażasz? EAA jest wykupione na koncie, które chcesz pogonić, jak je pogonisz to i tracisz EAA. Jak zrobisz nowe konto na XO S to będziesz miał nowy adres e-mail do konta EAA. Nie da się zalogować na poprzedni.

Profil = Konto, już Ci Krzyś napisał. Gry i dodatki są przypisane do konta/profilu, a nie do konsoli.

MasterD23337 lubi to.
  8. MasterD23337

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    kuleczka91 o taką odpowiedź mi chodziło zwłaszcza o EA Access. Dziękuję bardzo

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Swoją drogą czemu konto sprzedajesz? Ze względu na gry? Nie lepiej Ci mieć je dla siebie? Przecież to co masz będzie Ci działać na XO S, bo to ta sama konsola co stary XO Fat, tyle że ma ciut lepsze bebechy w środku, a gry wszystko nadal te same :)

10. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jakie lepsze bebechy? To tylko podkręcone zegary, gołym okiem tych 2/3 klatek nie zobaczysz.

11. dragen

dragen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Skoro już kolega wyżej poruszył temat mocy konsoli, to jak rozumieć te hasła dotyczące wyciśnięcia ostatnich soków z XO S, przy wybranych tytułach, typu Forza 3, NBA 2k17 i GOW4? bardzo jestem ciekawy czy będą to różnice zauważalne, bo upscaling będą miały wszystkie gry, nawet te z PS4 jak widać na YT :)

12. fragles123

fragles123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podłączę się do tematu.
    Chcę kupić drugą konsolę, obie konsole na to samo konto (inna lokalizacja różne IP no chyba że VPN to to samo IP)
    Czy na drugiej konsolach zainstaluję wszystkie gry online(nie z płyty) z pierwszej ? (GOLD i EA)
    Jak dodam jakaś grę np przez PC to zainstaluje się na obu konsolach ?
    Czy można grać jednocześnie na obu konsolach na różnych grach ?
    Jeśli na jednej z konsoli zaloguje się inny użytkownik to będę mógł grać w tą samą grę na drugiej konsoli jednocześnie ?

13. MasterD23337

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8

kuleczka91
    konto chyba sobie zostawię. A co do konsoli, to coraz bardziej się zastanawiam czy warto zmieniać. Chciałem zmienić na slima i jak wyjdzie scorpio, to może w rozliczeniu wymienić. Ale muszę przemyśleć, czy to co bym dołożył do slima zwróciło by się przy wymianie na scorpio. A może od razu sobie odkładać na scorpio.

p_bladek pewnie masz rację. 2/3 klatki to na pewno nie zobaczę

14. MasterD23337

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Konsolę sprzedałem za dobre pieniądze. Już zamówiony Xbox One Slim 1TB z forzą 3 i fifa17.
    Można temat zamknać

Wczytywanie...

Poleć forum