1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One to definitywny koniec swobodnej wymiany grami - oficjalne informacje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez arkadiusz_89, Czerwiec 7, 2013.

1. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska

Pora rozwiać wątpliwości, które pojawiły się zaraz po ogłoszeniach dotyczących next-genowej konsoli Microsfotu. Jak właściwie będzie z wymogiem łączenia się z Siecią i czy naprawdę będziemy płacić za granie w "używki"?

Microsoft umieściło na oficjalnej stronie Xbox One świeżą serię pytań i odpowiedzi. W pierwszej kolejności dowiadujemy się, że faktycznie trzeba będzie łączyć się z serwerami Microsoftu - wreszcie podano definitywnie przedział czasowy. Sprawdźcie jak rzecz tłumaczy gigant z Redmond.

Microsoft zaleca posiadania łącza internetowego o transferze przynajmniej 1.5Mbps.

Jak będzie z grami używanymi? Okazuje się, że możliwe będzie szarpanie w nie z innego konta, niż to, na które zostały pierwotnie zarejestrowane. Taka aktywność obłożona jest jednak szeregiem ograniczeń. Możliwość taka dostępna będzie w przypadku gier Microsoft Studios i przy grach wydawców third-party, którzy się na to zgodzą. Funkcjonować będzie również obrót "używkami", ale tylko w przypadku uczestniczących w programie sklepów.

System rejestrowania gier w systemie Microsoftu pozwoli na dostęp do naszej biblioteki z każdego miejsca świata i na każdej konsoli Xbox One. Wystarczy tylko zalogować się do Sieci ze swoim hasłem i już można pobierać kupione wcześniej produkcje (oczywiście w tym przypadku już za darmo).

Microsoft informuje na oficjalnej witrynie, że będziemy mogli obdarowywać znajomych tytułami kupowanymi w pudełkach. Tutaj jednak też pojawiają się specjalne warunki...

Źródło: Xbox One to definitywny koniec swobodnej wymiany grami - Aktualności - PPE.pl - PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 - Portal PSX Extreme

:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dave_NS

Dave_NS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Boże za dużo "tego" wszystkiego, kombinują jak koń pod górę. Ja czekam na targi E3 bo jestem ciekaw co zaprezentuje SONY. Póki co zostaje przy swoim X360 :))

4. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Coś mi się to nie podobuje ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Wysłane przy pomocy palcy.

5. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Sony wyraźnie po swojej konferencji Meeting PS, wspomnialo ze zostawia wolna rękę wydawcom, czy tak jak wspomniał tej nocy MS. Czyli to wielki spisek obu koncernów, teraz każda z konsol u gimbazy ma równe szanse. ;-)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

6. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Miałem zamiar poczekać sobie do premiery i kupić xone lecz jak widzę MS coraz bardziej zaplątuje się we własne sieci. Po drugie we wrześniu pojawi się Gta i nie ma na co czekać :) Z tego też względu nie bawię się z MS w rosyjską ruletkę i kupuję ponownie ich sprawdzoną zabawkę jaką jest x360, a co potem to zobaczymy analizując opinie na temat nowego sprzętu już po premierze. Choć nie powiem - w dalszym ciągu skłaniam się ku x'owi - może to kwestia renomy jaką sobie wyrobił poprzednik. Poczekamy zobaczymy. W oczekiwaniu na rozwiązanie będziemy nadal cieszyć się ogrywaniem poczciwej 360-tki.

Sent from my LG-E460 using Tapatalk 2

7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
  8. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    No to do widzenia Microsofci'e.

2 użytkowników lubi ten post.
  9. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Sony welcome to;-)

Wysłane z mojego ST23i za pomocą Tapatalk

2 użytkowników lubi ten post.
  10. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Przecież to jest jakaś porażka. Podczas projektowania nowej konsoli jak i obmyślania planu działania na czas trwania nowej generacji cały zespół M$ musiał brać mocny towar.

Byłem w 100% przekonany do zakupu konsoli M$ aleeeeeeeeee coś mi się zdaje że zainwestuję w porządnego PC. : )

1 osoba to lubi.
  11. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Teraz też pozostaje kwestia czy wydawca przez taki zabieg zmniejszy cenę gry w dniu premiery do np. 129zł, jak to zrobił CDPR, czy będzie na tyle zachłanny aby dać plus minus 200zł i zablokować odsprzedaż.

12. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Nie macie co liczyc ,ze u sony bedzie innaczej na dbank. Jestem za koniec bicia kasy za wymiane grami innymi formami cwaniakowania.

13. piotrek1500

piotrek1500 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Szykuje się zatem ogrywanie wszystkich tytułów na Xboksie 360, bo wygląda na to, że w nową generację nie zainwestuję zbyt szybko...

14. BartexXx20

BartexXx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Słaby tekst niczym nie poparty. Jak na razie u SONY nie padły jeszcze, żadne oficjalne decyzje dotyczące połączenia z internetem oraz używek. Więc na nic takie gadanie.
    Zresztą moim zdaniem SONY widząc to co się dzieje wokół Microsoftu, a nawet "walkę" na bodajże twiterze pomiędzy graczami, a SONY pójdzie po rozum do głowy i nie zrobi czegoś takiego jak z Xbox One.

15. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Sony dało wolną rękę wydawcom w tej kwestii - sam sobie dopowiedz resztę :)

16. albinozz

albinozz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    https://www.facebook.com/tylkopunk
    A moze wplynie to jakos na cene gier?Beda tansze?Choc to sie wielu osobom nie podobac, mi jest i tak to obojetne, ja zawsze kupowalem gry tylko sobie.

17. BartexXx20

BartexXx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Za niedługo E3. Prędzej czy później SONY czy jak mówisz wydawcy muszą dać odpowiedź na to pytanie, więc wtedy możemy mówić o PS4.
    Teraz możemy sobie gdybać.

18. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Czy chcecie się z tym pogodzić czy nie konsole czeka taki los jak PC. Gry zostaną na stałe przypisane na głowe ( steam, origin, uplay) a jeżeli handel używkami będzie istniał to drogi ba czasem nie opłacalny. Czasy gdy konsole były oazą, zamknięte w swojej hermetyczności ale i nie skrępowane ograniczeniami mijają liczy się $.

19. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    nie płaczcie już. Macie problem, przechodzicie na PC czy na PS4 i koniec tematu. Wkurza mnie ciągłe gadanie o tym samym

20. arkrider

arkrider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sierpc
    tylko, że na steamie można czasami dobrą grę bardzo tanio wychaczyć, a czasem za śmieszne pieniądze ;)

21. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    polityka sony będzie podobna. inaczej ubrali to w słowa ale wszystko będzie tak jak m$. na tym polega zdrowa konkurencja

Wczytywanie...

Poleć forum