1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one usuwanie pamięci

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin19041994, Październik 29, 2014.

1. Marcin19041994

Marcin19041994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :chargrined: 1.Mam pytanie takie czy po odinstalowaniu gier bendom mi zawalały savy z gier miejscu na dysku twardym a całkowite miejsce u mnie 364.8 i zrobi się 4 g mniej 2. Czy muszę przywracać ustawienia fabryczne by odzyskać 364.8 G. Jaki polecacie mi dysk zewnętrzny do mojego oboxa one
    JESTEM POSIADACZEM XBOXA ONE I POMOŚCIE BO NI W ZĄB SIĘ NIEORIĘNTUJE :grief:

Wczytywanie...

Poleć forum