1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One vs PlayStation 4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konny1234, Maj 25, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. konny1234

konny1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie już słyszeliście co nieco na temat konsol Xbox One oraz PlaySation 4?

Chciałbym wiedzieć jakie jest Wasze zdanie na ten temat...
    Czy warto teraz kupić którąś ze konsol (PS3 lub XB360)? Czy poczekać do premiery nowej konsoli i wtedy zakupić starą (prawdopodobnie po niższej cenie).
    Jak myślicie? Czy po premierze nowych konsol stare przestaną mieć takie znaczenie? Może nie będzie już można ich kupić w sklepach? Tak samo gier... A może zaprzestane zostaną produkcje nowych gier na XB360 i PS3 ??

Czekam na każdą, nawet najdrobniejszą opinię na ten temat.
    Jakie są Wasze przewidywania i oczekiwania co do nowych (XBOne/PS4) oraz starych (XB360/PS3) konsol??

Pozdrawiam społeczność! Jestem tu nowy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Zdecydowanie warto kupić ps3 lub xboxa 360 gry na obie platformy badał jeszcze długo wychodzić.

1 osoba to lubi.
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Na X360 i PS3, będą jeszcze wychodzić nowe produkcje jakiś czas po premierze next genów, gdy nowe konsole już się "zadomowią" na rynku to pewnie na stare przestaną wychodzić nowe produkcje.
    Ja na pewno nie kupie nowych konsola od razu po premierze, poczekam aż ceny spadną (ok. 2-3 lata), a w tym czasie zrobię upgrade PC, bo na X360 gry już są "obcinane", żeby konsolka sobie z nimi poradziła. X360 trzymam tylko dla GTA V, bo nie wyjdzie od razu na PC a nie mam zamiaru czekać żeby zagrać w tą gierkę :)

1 osoba to lubi.
  5. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gry na x360 i ps3 na pewno będą dalej wychodzić, w sklepach również będzie je można nabyć (u mnie w sklepach jeszcze ps2 na półkach leży). Co do ceny, to po premierze nowych konsol teoretycznie cena starych powinna spaść w dół, zapewne tak będzie, ale będzie to raczej nieznaczny spadek ( na początku). Co do nowych konsol, z informacji które znam, Xbox One nie zaskoczył jeszcze niczym pozytywnym, wręcz przeciwnie, a szkoda bo liczyłem na to.. o Ps4 za wiele nie wiem, jedynie ta lepsza specyfikacja i plotki jakoby nowy Play miał nie blokować używek oraz nie wymagał połączenia z internetem aby zagrać offline.. Jak narazie nie wybieram nic, jednak obawiam się, że jeśli tak dalej pójdzie to z x360 przesiądę się na ps4..

1 osoba to lubi.
  6. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Ja bym poczekał i zobaczył jak rozwinie się sytuacja z tymi nowymi konsolami. Do tego czasu dalej będę grał na x360. Tak samo było z x360 na początku , kupiłem za krocie a konsola posypała się po 2-3 miesiącach z powodu RRODA ;]

7. konny1234

konny1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki za wypowiedzi. Czekam na następne.

I mam pytanko trochę z innej beczki:
    Dlaczego konsole dzielą się na te generacje?
    Nie mogłoby być tak jak ze zwykłymi komputerami?
    PC ciągle się udoskonalają, ale gry zawsze chodzą na każdym kompie, nawet te stare... I jakoś dla PC nie jest potrzebna żadna GENERACJA...
    Myślę, że lepiej byłoby gdyby konsole pod tym względem poszły w ślady pecetów. :)

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to wytlumacz mi po co by mialy byc konsole skoro by dzialaly na tej samej zasadzie? konsola ma byc po to zeby ja kupic i miec swiety spokoj a nie ulepszac co pol roku jak komputer bo jakas gra wymaga jakiejs czesci ktorej nasz komputer nie ma, do konsoli masz wlozyc gre i grac a nie martwic sie i sprawdzac czy moj komputer spelnia wymagania i przez 3 godziny ustawiac grafike i detale

9. mig51

mig51 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska/Swiss
    ja w szwajcarii na pułkach sklepowych widziałem jeszcze gry na psx , xobox 360 i ps 3 mają m0cne dane techniczne i jeszcze parę ładnych lat będziemy na nich grać . Jest już jakaś gra co wykorzystuje silnik obu konsol na 100% ??

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    juz od dawna sa gry co wykorzystuja 100% mocy konsol, a nawet sa gry ktore sa obcinane graficznie bo konsole by ich nie uciagnely...

11. astafor

astafor Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    poki co wiecej argumentow przemawia za produktem Sony. przede wszystkim darmowa gra w sieci, xbox live bedzie na pewno platny jak i uslugi idace z nim. specyfika dwoch konsol identyczna jesli chodzi o grafike itp. itd. no i na koniec wyglad konsol.... nowy xbox przypomina raczej radziecki odtwarzacz tasm VHS

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum