1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One w 29 nowych krajach + Forza Motorsport 5 za darmo przez weekend

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie tylko Polska we wrześniu może cieszyć się z oficjalnej premiery Xboksa One. Przedstawiciele amerykańskiej firmy witają nowych graczy i zapowiadają „wiele świetnych gier”! Zastanawiacie się, gdzie jeszcze od tego miesiąca kupimy nową konsolę Microsoftu?

Phil Spencer wydał dzisiaj specjalne ogłoszenia, w którym zwrócił się do graczy. Szef marki Xbox podkreślił istotę dołączenia nowych krajów do wielkiej rodziny Xboksa One.

Wrzesień to bez wątpienia dobry moment na premierę, ponieważ już teraz konsola może zaoferować wiele ciekawych tytułów – Forza Motorsport 5, Dead Rising 3, Ryse: Son of Rome – a już niedługo do tego grona dołączą kolejne wyśmienite produkcje – Forza Horizon 2, Sunset Overdrive, Halo: The Master Chief Collection.

W tym miesiącu z nowej konsoli amerykańskiej korporacji ucieszą się gracze z następujących krajów:

• 2.9: Chile i Kolumbia
    • 4.9: Japonia
    • 5.9: Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Grecja, Węgry, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Arabia Saudyjska, Słowacja, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie
    • 15.9: Izrael
    • 23.9: Hong Kong, Indie, Korea, Singapur, RPA, Tajwan
    • 23.9: Chiny
    • 26.9: Rosja
    • Premiera w Argentynie zostanie ogłoszona wkrótce.

Otrzymaliśmy informację, że posiadacze złotego abonamentu Xbox Live będą mogli przez najbliższy weekend wypróbować Forza Motorsport 5

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Nie ma to jak ściągać 40 giga zeby pograć sobie przez weekend .

4. piasek_k508i

piasek_k508i Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pszów, Poland
    Lepiej ściągnąć i samemu ocenić niż kupić w ciemno i się zawieść :)

5. cinekxbox

cinekxbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dają coś za darmo i kolo narzeka - cały Polak

6. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    No to będzie czas wypróbować. Oby więcej taki gestów z ich strony ;-)

7. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    @cinek i po co rzucasz takie hasla ? Tak jestem Polakiem i jestem z tego dumny. A chodzi mi o to ze jak ktos ma słabego neta to zanim to ściągnie okres promocyjny sie skończy...

8. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    lub jak ktoś ma pożyczoną płytkę może sobie najpierw zainstalować i dograć update lub też jak ma któryś kolega na konsoli już zainstalowaną/kupiona podłącza dysk usb i kopiuje na dysk przenośny(40.3gb z najnowszymi update`ami) i dalej kopiuje na swoją konsolę - i można grać z goldem, nie zapominajmy o tej bardzo przydatnej funkcji XO właśnie tu się sprawdza wyśmienicie ta opcja , thx M$

9. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    A mi własnie napisali ze sklepu że mogę odebrać swojego xone ;]

10. Alucard1984

Alucard1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, mam taką zagwozdkę. Kupiłem x'a w lipcu i założyłem konto z danymi, że pochodzę z USA. W międzyczasie kupiłem golda na 12 miesięcy. W tym tygodniu zmieniłem dane na pl i wchodzę sobie na live, a tam nie ma żadnej oferty gold itp itd tylko kilka tytułów na krzyż w tym najbardziej pociągająca to jest metro po 69,90 sztuka czyli 140 zeta za komplet gdzie obok stoi opcja zakupu bundle za 165. Coś ktoś wie jak będzie z tym goldem i czy ładując gold na 12 miesięcy przy koncie jak było przypisane do USA teraz ma to jakiś wpływ przy zmianie na PL ?

11. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Od jutra beda dostepne gwg ;)
    W każdym bądź razie oficjalne konto xboxa one na fb tak pisze :)

Wczytywanie...

Poleć forum