1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One w końcu zdetronizował PS4 - lipcowe wyniki sprzedaży konsol z USA

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 12, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od wielu miesięcy zza oceanu napływają do nas w sumie trochę nudne informacje: PS4 sprzedaje się lepiej od Xbox One. O dziwo jednak coś ciekawego zaczęło dziać się w lipcu.

Grupa NPD, analizująca rynek amerykański, donosi, że w lipcu najlepiej rozchodzącym się hardwarem w USA był Xbox One. Konsoli Microsoftu w końcu udało się przełamać dominację Sony (ostatni raz Xbox One był na szczycie w USA, w październiku 2015 roku). Gigant z Redmond komentując ten rezultat wspomniał, że gracze poświęcili rozgrywce na XOne średnio 18% więcej czasu niż w tym samym okresie zeszłego roku.

Wynik może zaskakiwać, bo został wykręcony w okresie bezpośrednio poprzedzającym premierę Xbox One S (sprzedaż tej wersji konsoli rozpoczęła się w sierpniu). Taka sytuacja teoretycznie mogłaby mieć negatywny wpływ na zainteresowanie "starym" modelem XOne. Jak widać jednak amerykańscy gracze wcale nie zniechęcili się do zakupów.

Przypomnieć w tym miejscu trzeba fakt, że nakład Xbox One S jest aktualnie całkowicie wyprzedany w europejskich sklepach. W amerykańskich sieciach można już dostać tylko ostatnie sztuki XOne S z dyskiem 2TB. Gracze rzucili się na tego "chudzielca" jak na świeże bułeczki, co znajdzie pewnie już niedługo przełożenie na wynikach grupy NPD.

Kto chce kupić Xbox One S będzie musiał się pogodzić z kupnem wersji z dyskiem 1TB lub 500GB. Microsoft wysyłał sygnały, że raczej nie zamierza produkować już edycji z największym dyskiem twardym (hardware w takiej konfiguracji znajdziemy jeszcze tylko w edycji limitowanej wydania Gears of War).

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To pewnie fanboyą ps4 żal d*upe ściska heheh ,że nie mają slima ps4

4. Tuptuska21

Tuptuska21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    No to wreszcie można powiedzieć, że Xbox odnosi małymi krokami sukces. Rok temu sam mówiłem, że Xbox w pewnym momencie dogodni PS 4 i od półtorej miesiąca jestem posiadaczem Xboxa i nie żałuję, że sprzedałem Playstation 4 :)

Kyron lubi to.
  5. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    No tak szczególnie, że wyliczając objętość xbox jest wiekszy:) ale to tylko spostrzeżenie ludzi Twojego pokroju tak na marginesie. Posiadaczom PS'a żal nie towarzyszy, gratulujemy przemiany z vhs'a na radzieckie radio i w koncu umieszczenia zasilacza w środku. A Tobie polecam dokształcenie się z odmiany liczby mnogiej bo masz z tym problem jak Twoja konsola z 1080p :)

Quertin, maxoff i bld lubią to.
  6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hahah niby slim ale ps4 jest mniejsze od slima x one :D

7. !|Pr0r0K|!

!|Pr0r0K|! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam się nad ludźmi, dlaczego tak bardzo patrzą na wygląd konsoli ?.
    Jak dla mnie liczy się to co oferuję dana konsola, jak się na niej wygodnie gra i co oferuje danemu Graczkwi -_-. Miałem Ps4 i xboxa one. Obie sprzedałem i sobie zakupiłem Xboxa S. Jestem zadowolony z zakupu bardzo wygodnie spędzam przy niej czas. Nie mam powodu do narzekania, pięknie się sprawuje. Choć czekam z niecierpliwością na Scorpio :). Ciekawi mnie co wymyśli PlayStation tym razem czy przełamie kolejne lody czy się może zbłaźni? :).

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A ja nie rozumiem ludzi którzy nie patrzą chyba że trzymają xboxa w szafie. Dla mnie liczy się wygląd wszystkiego a skoro mam wybór to z niego korzystam. Dla mnie one s wygląda tragicznie ale może bym to przeżył gdyby miał np czarny kolor. Biały bym wybrał tylko do salonu z białymi meblami.

p_bladek lubi to.
  9. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    i Tak każdy wybierze konsole ktora będzie najbardziej odpowiadać

BushyAxis793 lubi to.
  10. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wybiera się dla wyglądu, wybiera się dla funkcjonalności i to może ci zaoferować. Xbox One nie da mi 1080p ale w zamian dostanę dobrze działające połączenie sieciowe czego SONY nie potrafi na dzień dzisiejszy dać swoim klientom.
    Xbox One SLIM ma odtwarzacz UHD 4K, tym samym zyskał sobie miano najtańszego odtwarzacza w klasie 4K, a czego konkurencja nie zaoferuję.
    To właśnie między innymi dlatego Slim tak dobrze się sprzedaję w USA czy w UK. Ktoś kto gapi się na wygląda, to że jest większy albo nie widzi świata poza jedną konkretną marką, ma problem z samym sobą.

Zresztą jak ktoś ma zamiar pisać idiotyzmy bo Slim wygląda jak radzieckie radio to chyba nie widział porównań PS4 do najtańszego japońskiego sprzetu.....
    To kupujesz sprzęt aby ładnie wyglądał czy aby dobrze działał ?? i miał odpowiednie funkcję i wygodę(pad) , a wygląd na samym końcu który jest najmniej ważny.
    Równie dobrze jak już tak stawiasz wygląd na No1 możesz kupić samą obudowę i postawić sobie na półce i tyle wygląd ponad wszystko.
    Twoja odpowiedź brzmi tak jakbyś nosił konsolę przy sobie i się z nią lansował po ulicy niczym nowe buty czy spodnie gdzie wygląd jest ważny.Albo tak jakby przez twój dom przechodziło dziesiątki osób i w pierwszej kolejności zwracali uwagę na Xboxa.

Ostatnia edycja: Sierpień 14, 2016
    Tuptuska21 i Kyron lubią to.
  11. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pomijając słabą retorykę twojego postu nie wyobrażam sobie PS4 w wersji slim bo ta konsola jest już i tak upakowana do granic, zobacz film czy zdjęcia tam nie ma czego odchudzać w przeciwieństwie do X1. Swoją drogą miałem przez pół roku PS4 (najnowszy poprawiony model) i strasznie się nagrzewała gdyby jeszcze ją odchudzili to chyba trzeba by było do niej podpinać chłodziarkę bo po jednej grze by się rozpłynęła po blacie.

Kyron i kuleczka91 lubią to.
  12. CichooCiemny

CichooCiemny Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Thorn nad Wisłą
    Różne mogą być powody wzrostu zainteresowaniem ONE-em ale myślę że głównym jest spadek ceny bo wszystkie sieciówki jak i sam NS Store czyści stany magazynowe przed nadejściem ONE S i takim to sposobem wymieniłem premierowego klocka na nową Elitkę kupioną w dobrej cenie i to na niej spokojnie doczekam Scorpio.
    Samemu MS owi będzie można gratulować jak wyższa sprzedaż utrzyma się choćby do końca roku lub chociaż do premiery Neło.

Ostatnia edycja: Sierpień 15, 2016
  13. rybak17

rybak17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja kupiłem One tylko dlatego że po premierze eSki nową konsolę z dyskiem 1TB można było dostać za 999zł.
    PS4 i One S są dużo droższe, dla mnie nie warte dopłaty.

Wczytywanie...

Poleć forum