1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One w niecałą dobę trafił do ponad miliona klientów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Listopad 23, 2013.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Debiut konsoli PlayStation 4 okazał się wielkim sukcesem. Firmie Sony udało się sprzedać, w ciągu pierwszych 24 godzin obecności urządzenia na rynku, ponad milion egzemplarzy swojego next-gena. Koncern Microsoft nie pozostaje w tyle, osiągając podobny wynik w tym samym czasie. Korporacja wydała oficjalny komunikat, przy okazji dzieląc się kilkoma danymi.

Xbox One w ciągu niecałych 24 godzin obecności na rynku trafił do ponad miliona osób, notując tym samym najlepsze otwarcie w historii marki Xbox. Zainteresowanie sprzętem jest ponoć tak duże, że zabrakło go już w większości sklepów. Producent zapewnił jednak, że robi co może, by jak najszybciej uzupełnić zapasy. Przy okazji ujawniono statystyki związane z grami.

W Dead Rising 3 zabito ponad 60 mln zombie. Gracze przejechali w piątej Forzie przeszło 3,6 mln mil. Wykonano 7,1 mln kombosów w Killer Instinct oraz pokonano 8,5 mln przeciwników w Ryse: Son of Rome. Sporym zainteresowaniem cieszy się także program treningowy Xbox Fitness, w którym zdobyto już 43,3 mln Fit Points.

Ciężko porównywać ze sobą wyniki uzyskane przez PlayStation 4 i Xboksa One, ponieważ pierwsza konsola zadebiutowała 15 listopada tylko w dwóch krajach – Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Z kolei next-gen Microsoftu pojawił się od razu w 13 krajach (Australia, Austria, Brazylia, Kanada, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Meksyk, Hiszpania, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia). Jednego można być jednak pewnym – pomimo wielu kontrowersji związanych z nową generacją, wygląda na to, że będzie ona jedną z najlepszych w historii branży, przynajmniej jeżeli chodzi o sprzedaż urządzeń.

Przypominam, że PlayStation 4 ukaże się w Europie, w tym także w Polsce, 29 listopada. Xbox One zawita do naszego kraju dopiero w przyszłym roku, przy czym nie znamy dokładnej daty premiery. Warto jednak zapoznać się z najnowszymi plotkami, według których rodzimy oddział koncernu Microsoft wprowadzi swój nowy sprzęt na nasz rynek dopiero w listopadzie 2014 roku.

Źródło: Xbox One w niecałą dobę trafił do ponad miliona klientów | GRY-Online.pl

NikoBellic91: Czyli tak naprawdę Xbox One sprzedaje się wręcz...mizernie. No cóż tak bywa, że jak coś później wychodzi to początek ma słaby (Vide PS3).

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    @up
    Mógłbyś rozszerzyć swoją wypowiedź dlaczego sprzedaje się mizernie? Wg mnie przy premierze która nie obejmuje tylu krajów pierwsza myślą miałem że sprzedaje się super! Może nie zauważam czegoś co Ty dostrzegłeś.
    Osobiście kibicuje PS4, ale mam nadzieję, że X1 będzie deptać po piętach Sony - konkurencja musi być :)
    edit: nie doczytałem - PS4 tylko w 2 krajach ponad 1mln, a X1 więcej krajów " najechał" (więcej kawy się przyda) :-D

Wysłane z mojego ST25i

4. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Czyli teoretycznie będzie z kim grać na multi :D

1 osoba to lubi.
  5. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    Tak będzie z kim grać, czekam z niecierpliwością (Expected delivery: Wednesday, 27 November 2013 ):)

6. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wczoraj w GAME w anglii jak poszedlem zabytac o xbox one to juz nie mieli.... 200 metrów dalej ide do kolejnego GAME a tam to samo... maniacy strasznia kupuja, ale czekam na ps4.

PS4 w 2 krajach i banka pekla a x1 w 13 i tez banka wiec wiadomo ze ps4 zmiazdzy x1 jak wyjdzie w europie

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    W Polsce Xbox One jest przegrany. Tu Sony nie będzie miało niestety konkurencji.

8. fanfnanan

fanfnanan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @ matj, w mieście gdzie ja jestem były kolejki przed GAME w nocy na premierę, ale w piątek można było kupić bez problemu. Podobało mi się kiedy 2 kolesi grało na PS4 w Fifę 2014 i koleś do nich podszedł z obsługi i zaproponował im XBO, oni na to że nie bo czekają na PS4 za tydzień :D

9. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po zachowaniu czarnego na zdjęciu widać że przed chwilą ukradł z ekspozycji konsolę, zaraz schowa pod ubraniem, rozgląda się czy psy nie jadą

5 użytkowników lubi ten post.
  10. stuff1000

stuff1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    U mnie PS4 idzie jak swieże bułeczki, natomiast X1 leży i nikt tego nie rusza nawet kolejki nie ma do pogrania na nim...

11. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Milion na całym świecie, wielka porażka Microsoftu biorąc pod uwagę fakt, że na swoim terenie czyli w USA wydymało ich Sony ze swoim milionem sprzedanych konsol. Teraz dojdzie sprzedaż z Eu i to będzie KO w pierwszym miesiącu sprzedażowym nowych konsol.

1 osoba to lubi.
  12. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Czekam na Xbox One w Polsce, bowiem Microsoft wreszcie posunął się o krok do przodu i postanowił zaserwować graczom coś nowego, chociaż troszkę innowacji. Nie wyszło może tak, jak wyjść miało, ale i tak wg. mnie Xbox One miażdży PS4. Trzeba iść z duchem czasu i nowości, co Microsoft (w przeciwieństwie do Sony) zrozumiał. Niech żyje zdrowa konkurencja. :)

5 użytkowników lubi ten post.
  13. Luzik777

Luzik777 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    XBOX leży

ale ja osobiście i tak go kupie ,co prawda tylko do grania w Fable ale bez warunkowo .PS jako odtwarzacz i do granie Granturismo .szkoda że że xbox prowadzi tak popapraną politykę .

14. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czym miażdży ? Jakie innowacje ? Przeciez te konsole są bliźniaczo podobne funkcjami jakie oferuja. O Jakich innowacjach mówisz których nie ma np. PC jakie ma XBOX ONE ? No prosze cię, zaserwowali co najwyżej funkcjonalność taką, że zasoby konsoli są bezsensownie marnowane na rzeczy które są 100x lepiej obsługiwalne i działajace na PC, a aspekty techniczne w grach za chwilę będą leżeć i kwiczeć.
    Kinect działa koszmarnie, trzeba mówić po kilka razy zanim zatrybi, ruchy odczytuje fatalnie. Jeżeli chodzi o multimedia to chip muzyczny PS4 ma lepszy standard dźwięku niż w XboX one. Sterowanie głosem pojawiło się również w PS Camera więc koronny argument za xboxem upada, przeglądarka internetowa jest szybsza. ja tu żadnych innowacji nie widze. Co najwyżej rzeczy które sa już do dawna w komputerach domowych i sa 100x bardziej intuicyjne i lepiej dopracowane, niż quasi-funkcjonalności z konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum