1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One w rękach XboxForum.pl

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez brattanek, Listopad 23, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wez sie kolego nawet nie osmieszaj, najpierw krytykujesz a potem piszesz ze i tak kupisz, czegos tu nie rozumiem, nie masz konsoli, nie grales w zadna gre a juz wiesz najlepiej... gry wychodza i sa duzo lepsze zarowno pod wzgledem graficznym jak i grywalnym od starej generacji, chociazby B4 na obu konsolach czy chociazby oslawione Watch Dogs, czy nowosc EA UFC w ktora to na swojej starej konsoli wogole nie zagrasz... konsola jest do grania ale skad Ty to mozesz wiedziec skoro jej nawet nie masz... ja jej uzywam TYLKO i wylacznie do grania i jakos dobrze sie w tym wypadku spisuje, MS slabiutko?? chyba ogladales tylko 5 minut, MS ma na wylacznosc super Tomb Raidera, nie wspomne o nowym Halo i o duzej ilosci swietnych gier Indie, a twojego stwierdzenia ze gry na nowa generacje pojawia sie w 2015 to juz smiech na sali, we wrzesniu i pazdzierniku juz wychodzi pelno gier no ale co ja bede z Toba dyskutowac, spraw sobie najpierw jakiegos next gena, czy to xboxa czy to ps4 i dopiero wtedy bedziemy mogli rozsadnie porozmawiac na temat nextgenow bo dyskutowanie z kims kto swoja wiedze bierze z youtuba i internetu to mija sie z celem, i skoro teraz nie maja cie czym przyciagnac te konsole to nie wiem co zmieni sie za 3 miesiace skoro wg twoich madrosci one nie podzialaja nawet do 2016 roku, pozdro

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak ośmieszać to nieźle ty to zrobiłeś podając gry typu Watch Dogs (które jest słabe, tak widzę te oświetlenie kolejnej generacji nawet GTA IV ma pewne aspekty graficzne którego WD nie ma, no ale przecież to nowa generacja) ale co tam to Nowa generacja co nie Helll Yeeaaahhh padnę ze śmiechu zaraz.
    Tomb Raider na kilka miechów potem wychodzi na PS4 i PC, nową generację synku to ci pokaże Wiedźmin 3,Batman:Arkham Knight itp: a nie dotychczasowy multiplatformowe gry jak może być gra "Nową generacją" skoro wychodzi również na X360 i PS3 wytłumacz mi to i jeszcze podajesz nieudolnie Watch Dogsa który dosłownie nie wygląda jak gra nowej generacji, nawet na mocniejszych PCtach.
    Krytykuję bo mam pełne do tego prawo, kupić kupię bo kupuję obie ale to dopiero pod koniec 2015 roku, jak już coś będzie bo jak wiesz konsola zastępuje mi PCta.
    Na dzień dzisiejszy nie ma w co na tym grać, pseudo "gry nowej generacji" mnie nie interesują bo jak już pisałem wcześniej nieudolnie pokazują nową generację.Czekam na MEtal GEar Solid V,Wiedźmina 3, Dying Light, Batmana:Arkham Knight,oraz kilka innych tytułów one z pewnością pokażą lepiej nową generację niż jakiś tam Watch Dogs, który wygląda jakby był tworzony na kolanie.
    Prawda jest taka i zapamiętaj to sobie na zawsze, że gra która wychodzi zarówno na poprzednią jak i obecną generację nigdy ci nie pokaże tego co typowa gra "Nowej Generacji". A już tym bardziej nie należy nazywać takich gier że to są tytuły "Nowej Generacji" Watch Dogs z pewnością takim tytułem nie jest, bo bardziej ośmiesza nową generację niż pokazuję ją od tej dobrej strony.
    Nie wspominam już o tym że Dead Rising 3 żałośnie się sprzedał czy RYSE, i oba tytuły Microsoft traci jako Ekskluzywne tytuły. A co do Next gena czy go mam czy nie mam, nie muszę go mieć bo nie jestem w gorącej wodzie kompany.
    Pogódź się z faktem że gówno wychodzi na nExt-Gena masz wiekszość gierek jeszcze na X360,PS3,PS4,XO napisałem to wcześniej to nie są gry "Next Genowe" nie wiesz jak wygląda Next Genowa gra to nie ośmieszaj się skoro według ciebie Watch Dogs to Next gen to naprawdę pogratulować. Next Genowe gry będziesz miał od 2015 roku gdyż nie będą one ograniczane przez Xboxa 360 i PS3 to są stricte gry next genowe, skoro ty uważasz że np: Middle-earth: Shadow of Mordor,Obcy: Izolacja,Project Spark,NBA 2K15,The Evil Within i kilka innych tytułów to tytuły next genowe to nie mam o czym z tobą dalej pisać.

Co do masy cudownych indyków, taaaakkk ta generacja szczególnie owocuję w Indyki i Remastery z tego głownie będzie znana, szczególnie jej początek. Jest się czym chwalić nie ma co.
    I nie zachowuj się jak typowy fanboj tylko przyjmij to na klatę, że nie jest tak jak wielu to sobie wyobrażało, zarówno dla Xboxa One jak i PlayStation 4.

PS: a grać grałem u znajomego w Forze 5 :] więc styczność z nową generacją mam co jakiś czas. I na pewno nie mam kiślu w majtkach, jak wychodzi coś na XO,PS4,X360,PS3 bo pupy to po prostu nie urywa, sądzę że dopiero zrobi to Wiedźmin 3 i kilka innych poszczególnych tytułów.
    Niestety ale jestem starszej daty i nie robię "ooohh i aaahh" dla mnie XO i PS4 (na którym też przyszło mi pograć) to zwykłe konsole nie są to jakieś bóg wie jakie doznania.
    Słaby przeskok to i doznania są kijowe, bo klasę to pokazano przy X360. XO i PS4 to tylko rozczarowanie w oczekiwaniu na moc "Komputera z najwyższej półki"
    Był kiedyś fajny GIF pokazujący różnicę w wydajności oraz cenie i był: X360 Cena 400$ a obok niego GF7900 i cena 600$, a zaraz pod tym XO cena 600$ i obok GTX550 cena 400$....
    Wnioski wyciągnij sam

5. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam takie pytanie: Dema na XOne są dostępne od razu dla wszystkich, czy nadal trzeba mieć Golda?

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Dostępne dla wszystkich czy masz konto gold lub nie i tak działają
    Fajnie że się tyle napisałeś al nie chce mi sie tego czytać :)

7. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    OK, dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Cena na premierę to 1699zł, to cena definitywna na naszym rynku, czy spadnie/wzrośnie po premierze? Są jakiekolwiek informacje na ten temat? Choćby przypuszczenia.

8. barman_2000

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    hmmm, mam internet w domu po WIFI i na laptopie mam ok 10mb a w XO w tescie pokazuje mi 2-3 mb, o co moze chodzic? konsola ma 100% zasiegu sieci

jak podlaczylem kablem to predkosc jest taka jak powinna byc, nie rozumiem nic z tego

9. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nikt Ci raczej tego z fusów nie wywróży, z czasem na bank poleci w dół ale w pierwszym półroczu nie liczyłbym na wielkie obniżki

10. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    802
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Model rutera ? ja miałem podobnie na ps4 wymieniłem ruter na wr1043nd i mam full speed na moim 10mb łączu po wifi.

11. barman_2000

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  12. nikeadam

nikeadam Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć

Mam parę pytań, gdyż mam zamiar kupić XBOX One w Preorderze, ale (tylko nie wyzywać mnie od nobów itd. proszę):

1. Mam Xbox 360 już kilka lat (LT 3.0, ihasy - wszystko opanowane itd.) i czy w tym czasie jest sens kupowania nowego XBOX - gram od czasu ale kusi
    mnie preorder z Fifa15 i Forzą.

2. Czy do grania przez multi np w Fifę15 będę potrzebował konta gold ? I czy np. zakup 12 miesięcznej wersji golda na allegro nic nie pochrzani na konsoli ? Nie dostane bana itd ?

3. Co daje w ogóle konto Live Gold ? (do tej pory nigdy nie grałem przez internet na konsoli ze względu na przerobienie jej) - a chciałbym na nowej grać w multi.
    Czy po zakupie live gold będę dostawał jakiś gry za darmo ? Albo jakieś zniżki na nowe tytułu albo stare ?

4. Co z używanymi / pożyczonymi grami - np. kupionymi w wersji pudełkowej na allegro ? Będą działać u mnie ? Nie zawsze chce kupować wszystko nowe - jak to wygląda tutaj ?

5. Jak nie będę miał internetu to będzie działać wszystko normalnie ? A tak na marginesie co daje stałe podłączenie konsoli do internetu ?

6. Co jeszcze muszę wiedzieć o nowej konsoli ?

Sory za biadolenie ale wiecie wydać teraz ciężko zarobione 1700 zł i potem dokładać średnio 300 zł co 3 miesiąc na jakąś nową grę - to jednak daje do myślenia.

13. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    85
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    @nikeadam

1. To już twoja osobista decyzja. Jeżeli ograłeś wszystko na X360 i czekasz na nowości z lepszą grafiką to bierz.
    2. Tak. Do wszystkich gier w które będziesz chciał pograć na multi jest potrzebny gold. Nie pochrzani on konsoli. Są one w 100% bezpiecznie. Ja kupuję i do tej pory nic.
    3. Multi, xbox live chat, youtube i wiele innych możliwości. Na X360 jest takie coś jak Games with Gold gdzie dostajesz darmowe gry, nie wiem jak na X1 ale pewnie jest to samo. Z tym ,że nie są to jakieś wielkie tytuły ale zawsze coś. Obniżki też są. Ostatnio np było na season pass do ghosts i inne dodatki.
    4. Oczywiście będą działały, czy to używane z trzeciej ręki czy nowe z tym nie ma żadnych problemów po zmianie polityki MS.
    5. Powinno działać normalnie aczkolwiek pewności nie mam co do X1. Stałe podłączenie daje możliwość pobierania aktualizacji które sporo zmieniają.
    6. Poczytaj recenzje, pooglądaj filmiki na youtube i zdecyduj czy Ci ta konsola odpowiada :)

Pozdrawiam

1 osoba to lubi.
  14. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    tak będziesz musiał mieć golda, nie dostaniesz

granie multi, 1/2 gry za darmo na miesiąc (ale nie spodziewaj się niczego dobrego), zniżki też są ok.20-50% zazwyczaj

zadziałają

tak (nie zobaczysz osiągnięć tylko i zmieni się menu), np. update'y do gier/systemu, nowe promocje/trailery itp

i kupuj na rynku us bo jest najtaniej :p

1 osoba to lubi.
  15. bbasior

bbasior Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Też tak macie że wam na stronie Xboxa nie pokazuje achievow z gier na XOne? Mi nie pokazuje z gier with gold.

16. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    459
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Zapewne wchodzi na
    spróbuj przez proxy

1 osoba to lubi.
  17. bbasior

bbasior Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
  18. nikeadam

nikeadam Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nowy Xbox Zamówiony.
    Na dniach zamówię Kinecta i Golda na rok.

Dzięki za wszystkie info

19. barman_2000

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a moj problem dalej nie rozwiazany, na XO mam strasznie slaby transfer, na laptopie mam 10mb a na XO czy to na wifi czy to po kablu mam 2-3 mb, juz probowalem wszystkiego i dalej nic nie pomaga, jakies pomysly?

20. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    459
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Jak testowałes prędkość?

21. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia: