1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One w rękach XboxForum.pl

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez brattanek, Listopad 23, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    szczegółowe statystyki sieci, ale widac to np podczas pobierania aktualki ze dziala wolno bo na kompie 250mb pobieram w chwile a na XO ze 40 minut idzie

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil90

kamil90 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Kupuje ktoś w piątek.
    Miałem jechać do Krakowa jednak plan lekcji pokrzyżował wszystko.

4. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Forza Motorosport 5 będzie za darmo do pobrania w ramach Xbox Live GOLD przez cztery dni. Od jutra od godziny 9:00 do Poniedziałku do 8:59.
    Więc Microsoft obrał zaje,........ promocję dla tych którzy mają już XO a nie maja Forzy5, równocześnie daja do zrozumienia że nie chcą by gracze którzy mają XO byli poszkodowanie względem tych którzy zakupią XO z Forzą 5. Bardzo miły gest od strony Microsoftu, była gadka kilka miechów temu o -75% obniżkach na Ryse,Forze5,Dead Rising 3 i kilka innych gierek a tym czasem miła niespodzianka za frajer już Forza 5.

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    100
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    zrobią smaka tym którzy dopiero zagrają i się wciągną..więc dalej tylko zrobić promocyjną cenę w goldzie na zakup pełnej wersji

6. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Heh, nie byłem fanem motorsporta ale za darmoszke chętnie przygarne :D a tak swoją drogą to super mądre, bo triale dawane z konsolą nie dają pełnego golda więc będą dodatkowe zyski jeśli się sprawdzi.

7. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Szkoda tylko że Forza Motorsport 5 to tylko skok graficzny zaś cofanie się do tyłu jeżeli chodzi o ilość CONTENTU w grze. Jedno jest na 200% pewne na Forze Motorsport 6 warto będzie czekać bo pewnie będzie oferowała 2 razy więcej nowości niż Forza 5 (między innymi system pogodowy który jest już w Horizon 2).
    Zresztą kto grał w Forze wie że w tą serię się gra w co drugą odsłonę, czyli na X360 2,4 a na XO warto będzie zacząć od 6.

Do dziś żałuje że grałem i nabiłem 80% w Forzie 3(zwłaszcza gdy odpaliłem potem dwójkę i zobaczyłem jakie zmiany wprowadza trójka względem dwójki).

8. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław

Może zamiast grania w gry, naucz się pisać/mówić po Polsku ??

Ja właśnie odebrałem swojego Xone, jak narazie stwierdzam że interfejs konsoli ssie w porównaniu z PS4

9. Alfi8710

Alfi8710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    przyzwyczaisz się, na polskiej wersji interfejsu jeszcze to wszystko jest ograniczone, możesz sobie porównać jak to docelowo powinno wyglądać odpalając wersję amerykańską. Dla mnie interfejs ps-a jest słaby, nic tam nie ma, nic nie można posortować, a nawet przy tym stanie rzeczy system zalicza mikro przycięcia. Teraz jeszcze planują wprowadzić dynamiczne motywy na nasze PS4 i na prezentacjach tej przyszłej aktualizacji już widać tego efekty.... Przynajmniej nie ma się co dziwić, dlaczego w każdej aktualizacji na konsole Sony występują poprawki stabilizacyjne :p

10. Pankiew

Pankiew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pytanie mam. Dostałem dzisiaj swojego "ONE". Aktualizacje pobrane, menu się pobawiłem itp. Wbiłem 2 kody z Fify i Forzy. Teraz w kolejkach pobiera mi się Fifa, a Forza jest w kolejce. Da się jakoś przestawić aby zaczęło najpierw pobierać motorsporta, a później fife?
    PS: Działały wam z konsolą baterie do pada? Bo u mnie nie włączał się pad na dołączonych bateryjkach, a jak włożyłem swoje akumulatorki to zaskoczył.

11. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    152
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    daj pauzę na pobieraniu Fify i tyle :) a później wznów pobieranie na Fifie i tyle ;)

12. rbej

rbej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Premiera Fifa 15 jest dopiero 25 września. Napisz czy możesz grać w Fifę, czy też trzeba czekać do 25 września żeby móc zagrać.

13. Pankiew

Pankiew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    O kurde, już znalazłem, dzięki za odpowiedź. Ja klikałem wszystko oprócz tych przycisków menu... kurde.

14. azi

azi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    czy wasz Xone tez wydaje takie dzwieki podobne do komputera, takie jakby drapanie? dosyć jest to głośne. Czy u was nic nie słychac? nie ma plyty w srodku.
    kurde martwi mnie to
    ​edit
    https://www.youtube.com/watch?v=skqwBNGH8VU
    dokladnie taki sam dzwiek mam ... ktos ma to samo?

Info orso // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

15. rbej

rbej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aż tak mocno to nie. Ale są cichutkie szmery jak w kompie.

16. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Zaczął bym sie bać jak bym to miał, wg mnie dysk leci. Kiedyś stare dyski właśnie tak chodziły. Zacznij rozważać gwarancje.

17. azi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja go dzisiaj kuźwa odebrałem :| ja pierdziele...
    hamerykance piszą że zaczęło im się to od czerwcowego apdejta, sporo osob to ma, myslalem ze to normalne że jakieś tam dzwieki wydaje ale przeciez to jest za glosne...
    edit
    lol, pobrałem jakieś demo, w trakcie gry tego nie ma, tylko w Dashboardzie... no i jesli jest wlaczone instant ON to jak konsola jest wylaczona...

Info orso // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

18. zawiejos

zawiejos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Miałem to samo w pierwszym xone, to źle zamontowane cewki taki dzwięk wydają. Pakuj i odsyłaj, tak nie powinno być, w tej konsoli najgłośniejszy jest zasilacz, sam xone jest prawie bezgłośny.

19. azi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    kupilem go na miejscu... spakowalbym go i oddal bo nie ma zadnych sladow, ale otworzylem kod na forze, NIE WYKORZYSTALEM GO... przyjmą mi to w sklepie?? albo wymienia na miejscu? czy bede czekal 2 tyg na serwis?.. przeciez nie po to preorderowalem zeby teraz czekac tyle...

20. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1134
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sluchaj w sklepie nie mają obowiązku. Zrob tak podejdź do sklepu pokaż o co chodzi. Nie przyjmą zamów serwis na xbox. Com w 10dni wroci do ciebie. Nie dawaj go na reklamacje w sklepie

21. zawiejos

zawiejos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    To zależy od dobrej woli sklepu. Ja musiałem odesłać do sklepu internetowego i czekać prawie 2 tygodnie, bolało:) Zdaża się i tyle. Nie masz co panikować.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum