1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One w rękach XboxForum.pl

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez brattanek, Listopad 23, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. azi

azi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    powiedzcie mi w ogole, bo instalacja gry tez od ciula trwała, pomijam pobieranie... za darmo wybralem jakas pierwsza lepsza gre, crimson dragon, pobierała sie troche ale przy 44% mozna juz bylo grac. To znaczy ze co dzieje sie przez nastepny czas? bo trwa to i trwa...

2. Lotnik421 Xbox One

3. rbej

rbej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ty sobie grasz a reszta gry pobiera się w tle.

4. azi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Xbox.com Forums
    poczytajcie sobei ten temat, patologia, ostatnie posty ludzi z calego swiata no i miedyz innymi moj z dzisiaj, lepiej ta sprawe naglosnijcie zeby ludzie uwazali przy zakupie, narazone sa glownie konsole bez kinecta co jest chore... po updacie ostatnim problem sie pojawia, niektoryz wymieniali konsole w sklepie 2(!) razy i bylo to samo! zobaczycye ze jutro i za pare dni bedzie fala tego typu informacji na forum jak ludzie zaczna kupowac...

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    rany boskie siejesz panike jakby cie normalnie terrorysci porwali czy cos, narazie nic sie nie dzieje z konsola, jestescie przewrazliwieni, masz to korzystaj z niej, jak sie zepsuje to od tego masz gwarancje a nie panikujesz, moja pierwsza konsola XO tez nie dzialala i nie panikowalem tylko ja oddalem do serwisu, to jest tylko sprzet elektroniczny i zawsze sie moze trafic jakas wadliwa partia ale z tego co widze to konsola DZIALA poprawnie

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1134
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Rym bardziej ze to masowa produkcja. Jakby to było u sony to serwis masakra. W Microsoft masz jak w banku szybko pięknie i przyjemnie do tego live 1 miesiąc

7. azi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Panowie robicie sobie jaja? czlowiek zamawia w preorderze, buli gruby hajs i dostaje pierdzące gówno? chwalilem xboxy zawsze a tu tak mnie w kuku robią? mówie, poczytajcie temat, tam już troche ludzi ma te xboxy. Co chwile ktos nowy dopisuje ze tez kupil wersje bez kinecta i tez po updacie ma ten sam problem a MS milczy... duzo osob pewnie to olało a ma ten sam problem...

8. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    jeśli hałas się pojawił po aktualizacji to po następnej równie dobrze może zniknąć. Po co panikować, grąc cieszyć się, padnie to po to masz gwarancje, jeszcze sprawdzone, że wymiana konsoli przebiega szybko i bezboleśnie i jeszcze golda na miesiąc gratis dostajesz.

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie, nie robimy soboe "jaj" robi je ten kto sieje panike bo ma urojenia ze jego xbox chodzi glosno, a tak nie jest bo wersje bez kinecta TAK PRACUJA, po drugie po to jest gwarancja zeby bylo zapezpieczenie jezeli zabulisz ten twoj "gruby hajs" jest wadliwa to dostajesz nowa... ludzie samochody kupuja a grube tysiace i sa wadliwe i sie z tym bujaja miesiacami a tu po tygodniu dostaniesz nowa jezeli faktycznie jest wadliwa (tak jak ja dostalem) ale i tak jest zle i zawsze do ****... tak jak koledzy pisali, sprobuj odeslac PS4 do Sony skory MS jest taki zawsze do ****

10. azi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    TAK PRACUJA ? tak powinni byc? ja sobie wkręcam? nie oszukuj się chłopie...

11. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    na dniach będzie update regulujący obroty wentylatora konsola jest w 100% sprawna wyluzuj

12. azi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ale to nie jest dźwięk jak z wentylatora tylko jak z jakiegoś starego dysku twardego... https://www.youtube.com/watch?v=0OW9jFwngFw coś takiego
    już sam nie wiem, zdurniałem, podczas grania w sumie to nie przeszkadza a rzeczywiście jak ma naprawić to update... tylko że z drugiej strony, jak wyślę teraz to powinienem mieć konsolę przed fifą. Ten dźwięk jest tak głosny ze nie wyobrażam sobie spać przy nim, a on jest nawet gdy konsola jest wyłączona ale w trybie "istanton".

13. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wbijcie to sobie do głowy że konsoli nie kupuje się w dniu premiery, właśnie ze względu na takie rzeczy jak : Wadliwe napędy BR, Problem z HDD (Cefki) itp:
    Ja sobie kupie XO na premierę wiedźmina i na 100% nie będę miał tego problemu co wy teraz macie. Lepiej jest zawsze odczekać te kilka miechów po premierze i dopiero kupić niż lecieć w dniu premiery i mieć 50% szans na rozczarowanie, bo coś nie będzie tak jak powinno być.
    Oczywiście wiadomo że nie każdy ma ten problem , ale z tego co już w necie można zobaczyć to problem się troszkę bardziej nasila w Europie niż to miało miejsce za oceanem. Bo tam też mieli te same problemy tylko w mniejszym stopniu, więcej było chyba przypadków wadliwego napędu BR niż z cefkami.

A sam Xbox One chodzi ciszej niż konsola od SONY, jedyna wada XO to chyba oddzielny zasilacz który ma wentylator i słychać go. Tak konsola była by bezgłośna.

Tak tak chodzi HDD jak jest stary....... tu wręcz słychać jego pracę. No a jest taki nie inny dźwięk bo przecież nie wsadzą ci HDD za 500zł :D oczywiście tak nie powinno być , ale chyba nikt się nie łudzi że w Xboxie One ma Dysk za np: 250zł bo to nie prawda. Te dyski co są w XO są po najniższych kosztach z najniższa ilością pamięci cache itp:

14. rbej

rbej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Wbijcie to sobie do głowy że konsoli nie kupuje się w dniu premiery, właśnie ze względu na takie rzeczy jak : Wadliwe napędy BR, Problem z HDD (Cefki)"

Premiera X1 miała miejsce dzisiaj??. Bo ja myślałem że było to w listopadzie 2013.

1 osoba to lubi.
  15. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale nie u nas, ogólnie reszta krajów traktuje się jak drugą premierę. To tak jakbyś napisał "Ale ten film wyszedł w USA już rok temu, a u nas dopiero teraz więc miał już dawno swoją premierę"

A MS już nas do tego przyzwyczaiło że nigdy nie jest Tip top, zresztą przy SONY było identycznie. MS powinno zadbać o takie detale na premierę która jakby nie było jest większą premierą od tej listopadowej bo 28 krajów to mimo wszystko szersza skala niż ta zeszłego roku.

16. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Przykro mi z powodu waszych problemów. Ale chciałbym wrocic do forzy, chyba nie widziałem żadnego newsa o darmowej gierce. Ja dziś pobrałem i mam za sobą wyścig. Jeśli ktoś nie ma to pobierać

17. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To tylko potwierdza, że to nie dysk, w trybie wstrzymania na pewno dysk nie pracuje.

18. diablo500

diablo500 Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jezu azi już nie wiem czy jesteś tak podniecony po kupieniu tej konsoli jak mój kot po okoceniu i wszędzie się wydzierasz jaki to masz problem czy ktoś Ci każe trollować ten temat..

19. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale mam nadzieje że nie nastawiasz się że masz ja na zawsze, bo że za trzy dni nie będziesz mógł w nią już grać(to jest taka wersja testowa jak na STEAMIE np; darmowy weekend, ma cię zachęcić do kupna gry).... A news był podawany przeze mnie kilka stron temu.

20. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    @up może tak być, ale na razie jest na plus.

21. marcino21ab

marcino21ab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W jaki sposób ustawić automatyczne logowanie mojego profilu po włączeniu konsoli.?

Juz znalazłem.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum