1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One wentylator cykanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HuskyContainer, Maj 15, 2015.

1. HuskyContainer

HuskyContainer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsolę kupiłem na początku lutego, działała pięknie aż nadeszła majowa aktualizacja, na drugi dzień po graniu na konsoli ok 15 minut zaczyna się ,,cykanie,, tak jak by był to świerszcz. Im dłużej czasu minie tym głośniejsze to i szybsze, strasznie to irytuje. Miał/ma tak ktoś ? Jak temu zaradzić ? Wysyłać na serwis ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Serwis

4. Conorino

Conorino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cykanie wskazuje na jakiś problem natury mechanicznej. Najprawdopodobniej aktualizacja nie ma z tym problemem nic wspólnego. Po prostu to był taki nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Tak czy inaczej chyba jedynym rozwiązaniem jest serwis, nie ma tam co grzebać na własną rękę ;)

5. HuskyContainer

HuskyContainer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, ale dzisiaj jak włączyłem i grałem dość długo (4h) to już nie cykało :D

Wczytywanie...

Poleć forum