Xbox one wiatrak tyka TO NIE USTERKA

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Witam zapewne dziś wielu z was odbierze swoje nowe konsole ja zrobiłem to wczoraj i myślałem ze jest uszkodzona, otóż po włączeniu strasznie coś tykal wiatrak i chciałem juz jechać wymienić lecz kolega poinformował mnie ze bez kinect tak jest bo Xbox chodzi na mniejszych obrotach i jakiś dźwięk się wydobywa, po włączeniu gry Xbox jest całkowicie cichy(większe obroty) Microsoft juz robi update który wyreguluje prace wiatraka także nie bać się i nie odsyłac na gwarancję bo konsola jest w 100% sprawna

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
skąd pewność, że to wiatrak? nie oszukujesz sie sam, żeby po prostu się uspokoić?


nie ma ktoś opcji podłączyć kinecta do wersji bez kinecta i sprawdzić czy problem nie znika?

tak w ogole czy u Ciebie tez jest taki
https://www.youtube.com/watch?v=0OW9jFwngFw
czy inny dzwiek?
 

Wozik

Użytkownik
Użytkownik
Taki sam, jakby twardy dysk pracował w PC.
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
kupe ludzi to ma, tylko pytanie czy podejście "wszyscy tak mają więc jest ok" jest prawidłowe?
czy czekamy na update czy wysylamy konsole do MS?
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Jak ja miałem jeszcze Xbox'a One z kinectem i go odłaczyłem, to nie zauważyłem różnicy w głośności pracy konsoli.
 

Haqu

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mógłby ktoś podać jakiś filmik czy coś jak to brzmi? U mnie coś tam słychać i myślę nad wysłaniem do MS. Nie jest to głośne, jednak dosyć niepokojące
 

Hasiok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
podbijam tez tak mam. kumpel ktory dluzej posiada x one mowil ze tak pyrka dopoki nie przeliczy tam wszystkiego ze wzgledu ze nie mialem czasu nie sprawdzalem . Czy ktos moze potwierdsic ta informacje ? jest to dosyc irytujace
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
problem pojawil sie po ostatnim updacie nie tylko w PL, i nie tylko w konsolach bez kinecta. Ci co odłączą Kinecta też to słyszą.
Filmików jest masa

https://www.youtube.com/results?filters=week&lclk=week&search_query=xbox+one+noise

zastanawiam się, czy ktoś nie ma tego problemu...
Najdziwniejsze jest to, że w grach przestaje się to dziać, no i przed updatem było ok - więc da sie to softwareowo naprawić. Gorzej jak update nie przyjdzie, albo nie poprawi, wtedy trzeba już bedzie konsole odsyłać, pytanie czy wolimy wtedy czy teraz.
 

Haqu

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli problem pojawił się po aktualizacji systemowej? Trochę to dziwne :p
Teraz to sam nie wiem czy czekać na patch czy wysyłać do ms
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
nikt nic nie wie a cholerny M$ powinien wydać komunikat... czy to problem softwareowy czy hardwareowy
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
ja czekam na update, zaufam tym złodziejom :D
 

shorty19882

Użytkownik
Użytkownik
Miałem już dzisiaj sprawić sobie nową konsolę od Microsoftu, ale po przeczytaniu tych postów naprawdę się wstrzymuję do czasu jakiegoś oświadczenia bo to trochę niepokojące dźwięki. Pytanie tylko ile osób ma z tym problem czy problem dotyczy wszystkich wersji bez kinecta...
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
ja wstrzymuje się z wysyłaniem tego do nich... ehh zobaczymy, może wyjdzie update, może wydadzą oświadczenie, a jakby konsola miała paść to po prostu gwarancja :/
 

Haqu

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie i tak jest weekend, więc my nic nie zdziałamy. Proponuję się nie przejmować, odpalić forze czy Dead Rising i na spokojnie pograć, MS powinien szybko zareagować bo są trochę w tyle ze sprzedażą względem konkurencji, więc wątpię żeby olali sprawę :D
 

diablo500

Banned
Użytkownik
Ja nie miałem i nie mam tego problemu, bez względu na to czy kinect jest czy go nie ma. Normalnie chodzi konsola. Gdybym takie coś słyszał w konsoli to bez wachania bym ją wysłał na gwarancję.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Rozmawiałem źródło pewne. To jest te dodatkowe 10% mocy ktore nie mieści sie teraz w konsoli. Wyjdzie update będą musieli ją zwolnić bo nie ogarnia . Heh jak dla mnie to ten sam problem co byl w x360 wentykator wali łopatka o radiator. Wkrótce padl wymiana dala efekt zamierzony.
 

Haqu

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To w końcu wymiana będzie konieczna czy nie?
Bo jeżeli uderza to raczej soft tego nie poprawi
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
ale po odpaleniu gry CISZA totalna, a wtedy przeciez konsola bardziej wykorzystuje zasoby.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Szybciej sie kręci to moze delikatnie go unieść. Moga naprawic to softem lecz jak dla mnie wadliwe coolery trafily na rynek. Nie słyszałem tego na żywo, wiec moja teoria moze byc mylna. Jesli ktos przywiezie takiego xboxa z miłą checia go rozbiore:p
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Miałem już dzisiaj sprawić sobie nową konsolę od Microsoftu, ale po przeczytaniu tych postów naprawdę się wstrzymuję do czasu jakiegoś oświadczenia bo to trochę niepokojące dźwięki. Pytanie tylko ile osób ma z tym problem czy problem dotyczy wszystkich wersji bez kinecta...
Dokładnie myślę tak samo. Miałem dziś zakupić XO bez K, ale wstrzymam się do momentu kiedy nie potwierdzicie, ze problem minął. Bo jak to jest wina softu to za parę dni pewnie będzie update, ale jak to wina sprzetowa czyt. wadliwy wentylator i tylko serwis to szczerze mocno bym się wk......ił.
 

Do góry Bottom