Xbox One wiele kont i brak haseł

w10ski

Świeżak
Świeżak
Witam,

Zacznę od przywitania się, ponieważ zarejestrowałem konto w dniu dzisiejszym.
Xbox'a zakupiłem tydzień temu z rynku wtórnego.
Konsola posiada kilka kont - A, B i C
Na koncie A jest kilka gier - przypisanych do tego konta, natomiast konta B i C to konta rodziny poprzedniego właściciela konsoli.
Po włączeniu xbox'a - w trybie offline grałem trochę w Forza Horizon 2 ( przypisana do konsoli czyli do wszystkich kont ) i nabyłem trochę kredytów, aut i ogólny progress na poziomie dwudziestu paru procent.

W dniu wczorajszym podłączyłem konsolę do Internetu i utworzyłem własne konto.
Po zalogowaniu się na moje konto i przy próbie zalogowania na konto A ( gdzie jest mój progress w Forza Horizon 2 ) pyta o hasło, którego nie znam ...

Moi mili:
Czy jest opcja skopiowania stanu gry FH2 ? Czy jest jakaś opcja na uratowanie osiągniętych postępów gry ?
Co należy zrobić.
Serdecznie Pozdrawiam
w10ski
 

w10ski

Świeżak
Świeżak
Witam,

Niestety temat nadal aktualny,
czy ktoś z Was jest w stanie poratować mnie i odpowiedzieć na wyżej postawione pytania ?

Z góry dziękuję.
w10ski
 

fen4

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pisz do osoby od której kupiłeś konsole by dała Tobie hasło. Inaczej nic nie zdziałasz
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolego odpowiedz juz uzyskałem jak dobrze kojarzę sam ci pisałem że nie ma takiej Możliwości stan gry przypisane się do konta na którym grałeś i nic z tym nie zrobisz

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jeżeli grałeś w FH2 offline to znaczy że ona powinna działać na każdym koncie nawet na Twoim nowym. Ten ktoś zmienił pass i ustawił na innej konsoli to konto. Nic z tym nie zrobisz.
 

Do góry Bottom