Xbox One X polska cena nie odstrasza. Pierwszy sklep przedstawił ofertę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Wczoraj Microsoft oficjalnie ujawnił „najpotężniejszą konsolę w historii”. Nie musieliśmy długo czekać, by pierwszy sklep zaprezentował swoją ofertę, która w zasadzie nie odstrasza.

Ile możecie zapłacić za Xboksa One X? Ja jeszcze przed prezentacją urządzenia przez Microsoft liczyłem, że cena zamknie się w okolicach 2500 zł… Na szczęście zostałem pozytywnie zaskoczony.


Od kilku godzin przeglądam różne polskie sklepy i aktualnie prawdopodobnie tylko Powerplay.com.pl zdecydował się na zaprezentowanie oferty. Pracownicy wrzucili do katalogu Xboksa One X, którego można nabyć za 2149 zł.

Propozycja wydaje się naprawdę dobra, bo urządzenie zostało wycenione przez Microsoft na 499 dolarów, co przy dzisiejszym kursie daje nam 2090 zł.

W dniu premiery Xbox One X otrzyma między innymi Forza Motorsport 7 i Crackdown 3, jednak nie jest raczej specjalnym sekretem, że Amerykanie wierzą mocno w produkcje third-party. Czy w tej sytuacji warto zainwestować w urządzenie w dniu premiery?


 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Chyba kurs się komuś pomylił z ojro. Bo na dolary mi wychodzi 1900 niecałe i na tyle albo 1999 w najgorszym wypadku liczyłem. Ponad 2100 za taki sprzęt to i tak przegięcie
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Spokojnie. Cenę poprawią względem euro jest czas do 7 listopada (żarcik) ;)
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale ta cena w tym sklepie jest już od dobrych kilku tygodni. Teraz podmienili zdjęcie oraz usunęli adnotację, że "data premiery oraz cena może uleć zmianie".
 

rafs24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba kurs się komuś pomylił z ojro. Bo na dolary mi wychodzi 1900 niecałe i na tyle albo 1999 w najgorszym wypadku liczyłem. Ponad 2100 za taki sprzęt to i tak przegięcie
499$ w USA, a w Europie 499€, taki jest przeważnie przelicznik.

HTC#10
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli taka cena będzie chodzić po sklepach to raczej zakupie bez tragedii
 
D

Deleted member 152796

Guest
Cena jak najbardziej ok za x1 w dniu premiery dałem z ładowarką + kinect 2089zł. A tutaj ma być lekko ponad 2k to jak najbardziej opłaca się kupować konsole! tym bardziej jak ktoś ma pada,kinect,słuchawki czy dysk dodatkowy tak jak ja, to wszystko na nowym xbox one x będzie działać.
 

Brolly

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
499$ w USA, a w Europie 499€, taki jest przeważnie przelicznik.

HTC#10
Co masz na myśli mówiąc za taki sprzęt? To znaczy, że według ciebie 2100 zł za konsole która pozwala na granie w 4k 60 FPS i z hdr w naprawdę dobrych detalach to dużo? Wiesz ile kosztuje sama karta graficzna np taki GeForce 1070 czyli karta ze średniej półki, która nie koniecznie podoła temu zadaniu? Podpowiem, że w zasadzie właśnie tyle co Xbox one x.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ł za konsole która pozwala na granie w 4k 60 FPS i z hdr w naprawdę dobrych detalach to dużo?
Za dużo marketingowej papki się kolega nasłuchał.
 

Brolly

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oczywiście możliwe, że nie wszystkie gry będą miały stałe 60 FPS jednak mimo to dalej warto wydać raz na kilka lat 2 k na dobrą konsolę. Liczę, że wszystkie gry będą wyglądały jak Forza 7 czy nowe metro. A jeśli tak będzie to będę zadowolony. Pora wymienić starego Xboxa elit na Xboxa x [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Jedyna potwierdzona gra to FM7 4K@60fps.
Niby x jest mocniejszy od ps4 pro a i tak nie dostanie upgrade'u.
 
D

Deleted member 152796

Guest
Jedyna potwierdzona gra to FM7 4K@60fps.
Niby x jest mocniejszy od ps4 pro a i tak nie dostanie upgrade'u.
Nie tylko. Jeszcze pare innych gier od MS chociażby Gow 4, Halo wars 2, Horizon 3, killer instinct oraz crackdown 3.
 

BrudnyHarry78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szkoda że nie ma żadnych exlusive a przy obecnej i przyszłej ofercie sony gier na wyłączność ps4 pro jest chyba lepszym wyborem.
po co komu konsola za 2,5k jak nie ma w co grać - oczywiście dla ludzi co posiadają X0 bo dla tych co nie mają dobrego kompa a to może być 1 konsola to pewnie się skuszą tymi 4k (aczkolwiek jak kogoś nie stać na dobrego kompa to po co rzuca się na 4k jak trzeba doliczyć niezły TV w cenie ok 4tys )
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 152796

Guest
Szkoda że nie ma żadnych exlusive a przy obecnej i przyszłej ofercie sony gier na wyłączność ps4 pro jest chyba lepszym wyborem.
po co komu konsola za 2,5k jak nie ma w co grać.
A cod,bf,tomb,crackdown,halo,forza,gow itd to nie są gry w które warto zagrać? zazwyczaj albo masz dobrego PC albo konsole. Jak kogoś stać na dobrego PC i xbox to i stać go na ps do kompletu i nie ma problemu. To,że i na PC można zagrać nie znaczy,że każdy od razu ma takiego PC,że mu pójdzie.
 

BrudnyHarry78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sorry ale exlucive to tylko forza takie sobie halo i nudne GoW porównując obecną ofertę sony to ...... no coments bo mamy Persone 5, Yakuzę, Until Dawn, bloodborne, uncharted 4 , Horizont zero, Last Guardians, Nioh to tylko parę a wszystkie to B.Dobre gry a co ma MS milion kolorowych padów.


A i zapomniałem dodać o goglach VR które ma PS4.
 

Brolly

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja jestem już chyba za stary na te przepychanki kto co ma... Mi wystarcza CoD, TESO, diablo, wiedźmin, FF... Jedyne na czym mi zależy to aby gry wyglądały naprawdę dobrze. A to, że Xbox ma jakieś pierdoły w Fifie a PS nie, czy wcześniejsze dlc dla CoD w przypadku PS nie interesuje mnie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
D

Deleted member 152796

Guest
Ja jestem już chyba za stary na te przepychanki kto co ma... Mi wystarcza CoD, TESO, diablo, wiedźmin, FF... Jedyne na czym mi zależy to aby gry wyglądały naprawdę dobrze. A to, że Xbox ma jakieś pierdoły w Fifie a PS nie, czy wcześniejsze dlc dla CoD w przypadku PS nie interesuje mnie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
I tu się zgadzam widać większość nie potrafi zrozumieć tego,że konsole się dla gier kupuje, nie kilku tytułów,a całą masę innych od innych producentów.
 

StaryKacap

Świeżak
Świeżak
Szkoda że nie ma żadnych exlusive a przy obecnej i przyszłej ofercie sony gier na wyłączność ps4 pro jest chyba lepszym wyborem.
po co komu konsola za 2,5k jak nie ma w co grać - oczywiście dla ludzi co posiadają X0 bo dla tych co nie mają dobrego kompa a to może być 1 konsola to pewnie się skuszą tymi 4k (aczkolwiek jak kogoś nie stać na dobrego kompa to po co rzuca się na 4k jak trzeba doliczyć niezły TV w cenie ok 4tys )
Zawsze
 

hondacbr11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja osobiście gram praktycznie tylko w forze i dla forzy za kompa musiałbym zapłacić dobre 5 kafli. A za xboxa zapłacę 2100/2200 tv juz mam 4k wiec luz.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Kupno onex tylko w przypadku posiadania tv4k bo jak mam kupic specjalnie tv do konsoli to lekka przesada więc pozostaje przy one elite :)
 

Do góry Bottom