1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One z dyskiem 1TB za 999 zł. Czyszczenie magazynów trwa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Xbox One S jest mniejszą i odrobinę mocniejszą wersją swojego starszego brata, ale urządzenie podobno nie będzie otrzymywać gier na wyłączność. Właśnie z tego powodu wielu graczy, pomimo pojawienia się nowej wersji, może zainwestować w starszą edycję.

Sprzęt bez najmniejszego problemu kupimy za zaledwie 999 zł! I nie jest to standardowa, 500GB wersja, a konsola posiada dysk o pojemności 1TB.

Cena wydaje się rozsądna i powinna zachęcić niektórych graczy do zapoznania się z urządzeniem. W końcu na Xboksa One wyszło sporo bardzo ciekawych tytułów, które potrafią zachęcić do propozycji Amerykanów.

Oczywiście musicie zadać sobie pytanie, czy wolicie dołożyć do trochę mocniejszego sprzętu i cieszyć się mniejszym pudełkiem – wszystko zależy od Waszego budżetu. Jeśli jednak nie macie parcia na te kilka dodatkowych fps-ów, to nie powinniście się zastanawiać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    171
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Bardzo dobra cena jeżeli ktoś myśli nad zakupem nie ma się co zastanawiać tylko brać lub używkę na gwarancji jeszcze taniej :p

4. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    I pomyśleć że trochę ponad pół roku temu wywaliłem za taką samą 1699zł jak dobrze pamiętam... Ech...

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1256
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A co ograłeś to twoje, też miałem zwątpienie czy nie sprzedać jak była w dobrej cenie i dziś kupić slima ale ile ja gier ograłem w tym czasie to głowa mała :)

6. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja trochę w lepszej sytuacji, bo rok temu kupiłem, teraz trochę żałuję, a w cale jakiejś przesadnie dużej ilości gier nie ograłem. Mój znajomy dał się bardziej w **** bić. Bo kupił Konsolę XO 500GB 6 M-ce GOLD, jakieś gry na kinecta + Kinect 2.0 za 2100zł (grudzień 2015). Ooojjj sprzedawca się cieszył że takich naiwniaków dorwał.
    Choć mam Plus bo moja jest Limitowana z Forzy 6, to nie ma bata żebym teraz dostał 1300zł za nią, no może 1150zł bym dostał, mimo iż jeszcze 1 rok gwarancji.

XO 1TB za 999zł a co dopiero za rok!!, XO 1TB (Po 4 latach od premiery) będzie w cenie Xboxa 360 który po 8-9 latach od premiery kosztował 399zł-499zł. Powtarzam kolejny raz " Jaki Sprzęt, taka cena" - i to się w 200% sprawdza.

Slima nie opłaca się brać, bo jeszcze za pół roku, będzie o -50% sprzedawany. Wszak Grubasów nie będzie a raczej ma nie być już na magazynach i w sprzedaży w sklepach.

Ostatnia edycja: Sierpień 5, 2016
  7. mowe

mowe Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Kurcze ja za swojego z kinektem zaplacilem 2200 no ale tak to juz jest.

ja

8. Specy_PL

Specy_PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja skorzystałem z tej promocji bo warto, do tego kinect za 399 w euro i za niecałe 1400 fajny zestaw Larę i Just Dance kupiłem za około 150 za 2 używki

9. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Kupiłem X1 + Kinect + FIFA16 + Dance Central na polską premierę prawie 2 lata temu za 1999 zł w MM wiec nie mam pojęcia gdzie Wy się zaopatrzacie...

10. Specy_PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To w 2014 kupiłeś FIFA2016 gratuluję

ninjaninjasss lubi to.
  11. mowe

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Kurcze ale heca ale ja tez jakos tak kupilem i tez mialem fifke2016. Zakupilem w rtvagd w sumie wyszlo 2700 z dodatkowa gwarancja.

ja

12. mowe

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
  13. mowe

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ja tez sadze byki no ale ...

ja

14. ninjaninjasss

ninjaninjasss Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    hahahaha dokładnie on wyprzedził EA o 2 lata :D

15. Specy_PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bo m
    No może o rok bo FIFA17 wyjdzie w październiku 2016

16. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trochę cię poniosło z tymi dwoma latami, to podrożę w czasie są w modzie widzę.

Z doświadczenia wiadomo że wszędzie tam gdzie "najtaniej" jest najdrożej sklepy typu MediaExpert,Media Markt, Seferis czy jakoś tak, Saturn.

Wszystkie takie sklepy lecą w kulki, pre order miesiąc przed za 1699zł a tydzień przed premierą PYK czary MARY hokus POKUS konsola za 1750zł albo 1799zł. Albo dorzuca się jakąś grę cyfrową odłączoną od BUNDLA aby podciągnąć cenę o 50-100zł.

17. Giker127

Giker127 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    A ja nie żałuję i nie narzekam kupiłem X'a za 1500 z Forza 6 i fifa 16 + 3 miesiące live jakieś 11 miesięcy temu. Nie warto czekać tyle czasu aż konsola spadnie z ceny. Czas poświęcony na grę bezcenny.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

ManyPL, krzys1190 i kuleczka91 lubią to.
  18. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W końcu jedyna, mądra wypowiedź :p Ja mimo iż kupiłam Xboxa "golasa" to także nie żałuję zakupu. Tyle co już ograłam przez ten czas to się zwróciło z nawiązką i dziś mogę powiedzieć, że to świetna oferta w tej cenie, ale ani troszkę nie żałuję, że rok temu dałam 1200 za 500tkę :)

ManyPL lubi to.
  19. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Z niczym mnie nie poniosło. Zestaw kupiłem dwa lata temu na polską premierę konsoli. Jedynie wkrada się literówka. W zestawie była FIFA 15. 1999 zł w dzień polskiej premiery konsoli.

20. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wiecie co, jak by każdy tak do tego podchodził to chyba nigdy nic z elektroniki nie opłacało by się kupić...
    Przecież wiadomo że elektronika tanieje w oczach i po roku cena jest niższa więc tym tokiem myślenia nie trzeba by było nic kupować bo za rok, dwa lub więcej ta rzecz będzie tania, bardziej tania lub tania jak barszcz więc logiczne że się straci ładnych parę stówek lub więcej...
    Tak samo np. dziś, cena 999zł, a przecież z góry wiadomo że za rok będzie inna niższa cena, to co nie kupię dziś, nie kupię za rok i tak można by gdybać w nieskończoność i nigdy nic nie kupić bo straci się na tym....
    Jednak jak ktoś już napisał, to co każdy z Was spędził przez ten rok, dwa przy konsoli jest BEZCENNE <ok>

andijaw lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum