1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One z grami i wyposażeniem.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nox3345, Grudzień 3, 2014.

1. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Witam.

Zacznę od tego, mam nadzieję że to dobry dział.

Więc, mam pytanie co do cen Xbox'a One. Mianowicie, miałbym na niego do wydania około 1600 zł. Najlepiej nie więcej. Macie może jakąś stronę, gdzie kupiłbym takowego z jakąś grą/dwiema? Nie narzekałbym gdyby w zestawie było GTA V, ale wiem że to mało prawdopodobne.

Nie, nie mam problemu żeby przeszukać internet, ale może Wy macie jakieś miejsce, gdzie kupiłbym tanio, a w dodatku nie musiałbym się martwić o stan techniczny, lub o bezpieczny dowóz.

Mówię oczywiście o nówce.

Dzięki, liczę na sensowne odpowiedzi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Allegro. Można tam trafić na wiele okazji :)

4. RGrandi

RGrandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Za tą kase kupisz nówke w Media z Fifą i Forza :) nie musisz szukać nigdzie a jak poszukasz lepiejt o i kupisz z gta 5

5. Auto

Auto Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    W Carrefour jest za 1399 zł aktualnie promocja.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    W saturn i media markt są teraz raty 30x0%. Cena zestawu z AC4 i AC:Unity to 1699zł.

7. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ja kupiłem w Carrefour na allegro tą za 1399zł. Kurier powinien być we wtorek/środę. Chyba na ten moment najlepsza oferta na rynku. Najpewniej, najtaniej z gwarancją i nowa. Do tego dokupisz GTAV za 200zł i masz zestaw.

8. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Dzięki za odpowiedzi ;)

Popatrzę jeszcze, bo zaczął mnie interesować kinect, i zauważyłem oferty nowych Xbox'ów z kinectem około 1500zł, wtedy dokupić grę-dwie, i grać. :)

Jeszcze raz, dzięki ;)

9. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Noo z kinectem jak za taka cene to coś smierdzi :) chyba że jest ze sklepu to brać nie zastanawiać się bo sam kinect 600zł :)

10. jasimar

jasimar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie z kinectem nowe zaczynają się od 1899 więc taniej tylko używane

11. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Podobno ze sklepu, więc raczej nie używana.

Tak wiem, nie umiem się zdecydować, ale w planach mam X One + Fifa 15, może wezmę zestaw z Fifą 15 i Forzą 5, ale zobaczę (tzw. bez kinecta) ^^ Chcę to GTA jeszcze kupić i jak najbardziej oszczędzić ;P

12. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Słuchaj podobno to wiesz :) nie bierz jak jest z nie pewnego źródła :) a co do zestawu startowego to tak jak mówie Forza + fifa 15 no i czeka Cie jeszcze dołożenie na Charge and Play 99zł ja kupiłem za 89 w Euro RTV AGD :) co prawda na bateriach pad trzymał 2 tygodnie po graniu dziennie po 3 godziny ale jednak wolałem to kupic i miec spokój jak mi wysiadły baterie juz 2 tydzien gram i nadal akumlator trzyma.

13. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Ja zakupiłem w ofercie media za 1699zł z dwoma assassinami. Może cena nie należy do najniższych, ale tutaj wyznacznikiem głównym nie była cena a wysokość raty. Do tego dorzuciłem DA : Inquisition i wyszła mi rata 64zł miesięcznie, przy czym mogę spłacić całość szybciej bez żadnych konsekwencji. Jak dla mnie jest to idealna oferta na święta :)

A co do P&CH kit, to ja za 170zł (już dawno, do x360) zakupiłem ładowarkę mikroprocesorową BC-1000 z 8 akumulatorkami w zestawie (4xAAA + 4xAA eneloop), z którego to zestawu teraz korzystam na X360 i XBONE, słuchawkach bezprzewodowych i aparacie fotograficznym. Cena może wyższa, ale teraz widzę, że się opłacało - korzyści i jakość nieporównywalna. No i mnogość zastosowań :)

14. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co racja to racja z tymi bateriami i ładowarkami do nich ale ja chciałem też móc podłączyć pada od XOne do PCta. Póki co bateria juz od tygodnia się nie rozładowała więc nie narzekam :)

15. pieniek

pieniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    XO Petroz ile na ile rat brałeś bo ja się zastanawiam w euro rtv agd jest 50rat 0% i faktycznie niecałe 34 zł wychodzi jak pytałem bo mówią że ubezpieczenia brać nie trzeba. Ciekawe tylko czy bank nie odmówi jak się bez ubezpieczenia weźmie? Można też gry dobierać do tego żeby w ratę się łączyły?

16. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak nie ma problemu z rata,i bez ubezpieczenia i gry tez mozesz dorzucic a nawet lodówke :p bo bierzesz raty w sklepie a ich nie obchodzi na co te raty. Nie możesz jedynie wziasc rat jak bierzesz poniżej 300zł :) no i nie mozesz wziaść konsoli na raty jak np jest tylko na wybrany asortyment a w nich nie ma np xboxa to nie wezmiesz

17. pieniek

pieniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    E to git :) czyli pora na zakup XO !

18. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to ba :) sam miałem brać na raty ale niestety jestem pracującym bezrobotnym i nie dało mi się. Więc pozostąło mi kupno za gotówke a była okazja 50 rat 0% w media to wtedy bym wział Xboxa One + Fifa + Forza + Kinect + 2 Pad+ Charge and Play i do tego jakas gra jeszcze a raty by wyszły nie całe 90zł na miesiac wiec jeszcze nie tak dużo :)

19. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Ja już miałem pozytywną historię kredytową w tym banku, dlatego dostałem bez konieczności ubezpieczenia. Ale nawet jak nie będzie ubezpieczenia, to wszędzie są ukryte koszty - np. ja muszę płacić za kartę do rachunku (kredyt odnawialny), czyli 3.9zł za miesiąc, co daje przy 30 ratach max 117zł. Co prawda kwotę tą (3.90zł/msc) muszę płącić tak długo jak spłacam kredyt (jak spłacę wcześniej to dalej nie muszę tego opłacać), ale nawet w najgorszym przypadku (spłata w pełnych 30 ratach) koszt tego kredytu wyniesie mnie 117zł a nie ok. 450, jak to jest na zwykłym kredycie z odsetkami.

Co do brania na raty, to zależy to też od oceny ryzyka kredytowego... jak zarabiasz 1500zł/msc i zadeklarujesz, że masz 1400zł obciążeń miesięcznie stałych (mieszkanie, wyżywienie etc), to mogą ci kredytu nie dać :). Kwota kredytu też zależy od dochodów. Ale w przypadku tak małej raty (30-50zł) raczej nie powinno być problemu.

20. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli jednak Ci wcisną ubezieczenie kredytu (8zł do każdej raty) to możesz wysłać takie pismo do banku, że rezygnujesz z tego ubezpieczenia masz na to miesiać wtedy oni odliczaja Ci to od kredytu ale nie w sposób, że płacisz mniej tylko raty jak by beda mniejsze tak by zbić tą różnice. To działa za każdym razem bo sprawdzałem gdy wcisneli mi w Media to ubezpieczenie, zadzwoniłem do Banku Santander i Pani poinformowała mnie gdzie należy i jakie pismo wysłać, i wtedy mi to anulowali.

21. Tomtu

Tomtu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    No i stało się! Po ponad dwuletnim użytkowaniu xboxa 360 kupiłem dziś xboxa one. Udało mi się kupić go w lubelskim carrefour za 1399zł. Na pierwszy ogień idzie DAI.

Dostałem kod na golda na 14 dni. Czy będę mógł pobrać darmową grę?

Wczytywanie...

Poleć forum