Xbox One z nowym kontrolerem. Microsoft prezentuje zupełnie nową serię

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft od pewnego czasu systematycznie wrzuca na półki sklepowe kolejne kontrolery do Xboksa One. Firma właśnie przedstawiła sprzęt, który rozpocznie zupełnie nową serię. Poznaliśmy datę premiery i cenę urządzenia.

Kontroler do Xboksa One prezentuje się naprawdę dobrze. W swoim czasie pad zebrał sporo pochwał, bo inżynierowie z Redmond przygotowali urządzenie, które dobrze leży w dłoniach i nie męczy gracz.


Mimo to Microsoft systematycznie ulepsza sprzęt. Już w ubiegłym roku na rynku pojawiło się kilka usprawnionych modeli, ale dzisiaj firma przedstawiła zupełną nowość. „Xbox Wireless Controller – Recon Tech Special Edition” to pierwsze urządzenie z serii „Tech”, które zadebiutuje na rynku 25 kwietnia. Zainteresowani klienci muszą przygotować około 276 zł (69,99 dolarów).

Kontroler inspirowany technologią wojskową posiada między innymi laserowo wyryte elementy, złote akcenty i oznaczenia. Fachowcy z Ameryki zadbali również o „diamentowe” gumy, które mają zwiększyć wydajność i komfort podczas rozgrywki.

Sprzęt charakteryzuje się ulepszonym zasięgiem dla połączenia bezprzewodowego (z Bluetooth dla Windows 10 i Gear VR), usprawnione uchwyty, a dodatkowo gracze mogą skorzystać ze specjalnej aplikacji do mapowania przycisków.

To dopiero początek nowej serii, więc w przyszłości powinniśmy zobaczyć kolejne urządzenia w podobnej stylistyce.





 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Krótko" wincyj paduf" Nie wiem na co czeka MS. PS odjechało w tym momencie już za Horyzont, a oni kolejne pady (stary bez jacka, z jackiem, elite).
 

psx360

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
co z dobrego pada jak brak dobrych gier
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Ciekawe jakie to mapowanie??? Drugi elite [emoji1]
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Na yt jest rozpakowanie. Na kanale xbox on.
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Dziwi mnie polityka MS. Tylko co chwila nowy sprzęt i Scorpio. A w co na tym sprzęcie grać?
 

Magi

Użytkownik
Użytkownik
Proponuję w gry, a pad zacny i na pewno samo granie umili. Cieszy mnie duża różnorodność kontrolerów, jednak już mniej ich cena.

Ps. ciekawe co wynika z postów w których autor wskazuje, że nie ma co grać, zwyczajne polskie narzekanie, czy żal, wynikający z braku możliwości zakupienia innego sprzętu/zmiany hobby/etc.

Dobry temat na reportaż.
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam tyle zaległości ze nie wiem czy w tej generacji zdaze to ograć a tu piszą ludzie ze nie ma w co grać
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajny ten pad. Ta płaczą ze nie ma w co grać a na kontach max 10k gs. Gier jest od groma tylko budżet ogranicza :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajny ten pad. Ta płaczą ze nie ma w co grać a na kontach max 10k gs. Gier jest od groma tylko budżet ogranicza :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gier jest od groma tylko ludzie nie są robieni na jedno kopyto i każdy lubi co innego.

GS nie jest żadnym wyznacznikiem, można przejść grę i wbić raptem 100 z 1000GS a równie dobrze wbić 500GS i nie przejść gry. Xbox to nie jedyna maszynka do grania.

Ja tam na pada nigdy nie zwracałem uwagi, ma służyć a nie być do podziwiania.
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No gs wyznacznikiem nie jest ale czy powiedzial byś ze grałeś w grę kończąc ze 100gs ??? Bo dla mnie to zaledwie ja wtedy odpalasz .
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiem ze gs nie jest wyznacznikiem ale gdy kupiłem X1 założyłem nowe konto. Teraz mam 10k gs a wątpię ze ograłem 1/10 dostępnych gier. A no i nie jestem maniakiem wykręcającym 100% z gry. Mniejsza.

Ps a dlaczego nie da się mapować podstawowego zwykłego pada? Hajs musi się zgadzać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No gs wyznacznikiem nie jest ale czy powiedzial byś ze grałeś w grę kończąc ze 100gs ??? Bo dla mnie to zaledwie ja wtedy odpalasz .
Wszystko zależy od gry i tego za co się dostaje punkty.


Wiem ze gs nie jest wyznacznikiem ale gdy kupiłem X1 założyłem nowe konto. Teraz mam 10k gs a wątpię ze ograłem 1/10 dostępnych gier. A no i nie jestem maniakiem wykręcającym 100% z gry. Mniejsza.

Ps a dlaczego nie da się mapować podstawowego zwykłego pada? Hajs musi się zgadzać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Da się ale na razie tylko w preview i nie do końca.
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No gs wyznacznikiem nie jest ale czy powiedzial byś ze grałeś w grę kończąc ze 100gs ??? Bo dla mnie to zaledwie ja wtedy odpalasz .
hahaha wiesz, niektórzy mają w d achievementy i GS - ja gram w FIFĘ 16 odkąd mam one'a (była z konsolą, kupiłem w grudniu 2015) i mam aż 4 osiągnięcia w niej - a gram w to półtora roku :p mam wyłączone achievementy, nie pokazuje mi ile tego mam i za co bo ja mam to w doooopie czy będę miał jakieś badziewne punkciki czy nie - mnie interesuje czysta gra, a nie duperele z nią związane, tak jak od zawsze było - jakoś na C64, Amidze, PC nie miałem zasranych punkcików i bawiłem się świetnie i to samo jest teraz jak nie patrzę na to ;] i chociaż mam konto od bardzo dawna , przeszedłem sporo gier to nie wiem nawet ile mam GS ale raczej niewiele ponad te Twoje magiczne 10k :p
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grasz w grę półtora roku i 4 osiągnięcia proszę cie juz nic nie pisz .Żeby nie było mam gdzies ile Gsa wbijasz ale zastanów się co piszesz. Co do 10k magicznego nie ja to pisałem wiec tez naucz się czytać później pisz . A jak masz zły dzień wypij meliske i nie bulwersuj się tutaj. Każdy jakos potrafi rozmawiać a ty jakies żale tu wylewasz .
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grasz w grę półtora roku i 4 osiągnięcia proszę cie juz nic nie pisz .Żeby nie było mam gdzies ile Gsa wbijasz ale zastanów się co piszesz. Co do 10k magicznego nie ja to pisałem wiec tez naucz się czytać później pisz . A jak masz zły dzień wypij meliske i nie bulwersuj się tutaj. Każdy jakos potrafi rozmawiać a ty jakies żale tu wylewasz .

nooo - a myślisz że będę robił jakieś zadanka dla zdobywania osiągnięć? Jak ciebie to bawi to sobie rób :) czytaj poszczególne opisy co musisz wykonać by zdobyć głupie punkciki i baw się dobrze :) Gram sobie w singla karierę i z kumplami w coopie - a sporo badziewi jest pewnie też za online ;] lepiej sam nic nie pisz :)
 

Amadixx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chodzi o ekskluziwy. Microsoft ostatnio nie ma nic do zaoferowania, w przeciwieństwie do Sony. Czaję się na ten projekt scorpio, ale jak tak dalej pójdzie to na premierę nie zakupię tego sprzętu :)
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mi tam się podoba nie wygląda tak tragicznie :)
 

Do góry Bottom