1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One z wielką aktualizacją! Microsoft przedstawił zupełnie nowy dashboard

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 8, 2017.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3751
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykańska korporacja zaskoczyła! Amerykanie właśnie zaprezentowali zupełnie nowy system, który pozwoli graczom lepiej korzystać z wszystkich funkcji Xboksa One. Pierwsze spojrzenie na nowy dashboard pojawiło się w jednym z materiałów promocyjnych Xboksa One X.

Jeszcze kilka tygodni przed prezentacją Xboksa One X, Microsoft prezentował krótkie materiały ujawniające urządzenie i na jednym z filmów pojawił się nowy dashboard.

Dzisiaj nie musimy zadowalać się już sekundową zajawką. Major Nelson właśnie pokazał totalnie nowy system, który jeszcze dziś trafi do wybranych członków Xbox Insider. Amerykanie zmienili dosłownie wszystko – teraz „Home” pokazuje ostatnią włączoną grę w tle, sugeruje nowego znajomego, prezentuje najnowsze promocje, a dopiero poniżej widzimy nasze tytuły.

Microsoft wyróżnia Mixer, który zyskał teraz nową zakładkę. Warto zwrócić uwagę na szybkość działania systemu – nowy dash działa błyskawicznie i jest to bez wątpienia wyśmienita wiadomość, bo gracze mogą mieć nadzieję, że w tak ekspresowym tempie będziemy przeskakiwać pomiędzy sekcjami już w dniu premiery.

Klienci otrzymają teraz większą możliwość wpływania na zakładki i w zasadzie zainteresowani stworzą menu pod własne preferencje. Genialnie prezentuje się „boczny panel”, który działa szybciej i wydaje się zdecydowanie lepiej zorganizowany. Tutaj ponownie otrzymamy dostęp do swoich tytułów, sprawdzimy aktywność znajomych, czy po prostu zerkniemy na wiadomości, powiadomienia lub wejdziemy do menu, ale całość prezentuje się dużo lepiej.

Debiut nowego systemu odbędzie się jeszcze w tym roku – możemy śmiało przypuszczać, że stosowne pliki trafią do wszystkich w okolicy premiery Xboksa One X, ale oczywiście dash będzie również dostępny na Xboksie One i Xboksie One S.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Brolly

Brolly Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wygląda super

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

4. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Co się przyzwyczaję do dashboardu czy jak się to tam nazywa to coś knocą. I pewnie jeszcze obowiązkowa aktualizacja.

redRA lubi to.
  5. Brolly

Brolly Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A były inne niż obowiązkowe na Xboxa? Trzeba się cieszyć, że system jest rozwijany nie na co narzekać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

6. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    331
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Jarosław
    W sumie wygląda całkiem nieźle choć dash zmieniany jest zdecydowanie za często.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    Cóż zawsze jest rozrywka co kilka miechow zmiana Dashboarda coś ala takie dynamiczne tło jak w Ps4 tylko ze nie tak szybkie :smuggrin:

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2340
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak dla mnie przecudaczyli, jak na razie mi się średnio podoba ale może z czasem przywyknę i zmienię zdanie. Niewątpliwy plus za szybkość działania teraz ledwo kliknę i już jest karta bez czekania.

9. Quertin

Quertin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rzeszów
    Zazdroszczę, interfejs PS4 nie został zmieniony ani razu ;/

10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie podoba mi sie, za bardzo podobne do dasha z PSki, którego nie trawię :/ Co aktualizacja dasha to zmiana na gorsze...

11. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    nie jest źle . Ciekawa rozkmina;-)

12. mitring

mitring Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zamiast zmieniać kosmetyczne rzeczy, albo dodawać coś co będzie mało potrzebne... niech przysiądą i szybciej dodadzą wsparcie klawiatury i myszki :p

13. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    jestem przeciw jak tak ci na tym zależy idz grac na PC to jest konsola i tu gra się na padach koniec kropka :p

kuleczka91 i Kyron lubią to.
  14. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    NIIEEE. Nie dam rady wtedy grać w fpsy wcale. Ale to nie ten temat. Dadzą to wsparcie będzie śmierć konsoli. Uwierzcie prorokowi :) Karfa

B0ni3k lubi to.
  15. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja tam bym wolała żeby przysiedli w końcu do tworzenia nowych exów. Do tego exów tylko na Xboxa, a nie na XO i PC.

ArturM05Pl i B0ni3k lubią to.
  16. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    Ale tego raczej nie dożyjemy :D

17. axell

axell Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Ale jaki jest problem z grami pod xone i windowsa - że wsparcie pod okna coś psuje te gry? Czy po prostu sama świadomość, że to nie jest gra tylko i wyłącznie pod xboxa i przez to czyni ją mniej wyjątkową?

18. rafs24

rafs24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    768
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Pewnie to drugie. Ja tam i tak nie gram na piecu więc mi to wszystko jedno czy coś wychodzi tylko na xboxa czy też na pcta :)

HTC#10

B0ni3k i davex lubią to.
  19. krzys1190

Polubienia:
    2340
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skoro można grać na PC w to samo to jest to strata potencjalnych nabywców konsoli którzy kupiliby konsole dla gry, skoro konsoli jest niewystarczająca ilość na rynku to potencjalna sprzedaż wysokobudżetowej produkcji może się nie zwrócić a więc potencjalne studio nie stworzy nam świetnej produkcji która to napędzi sprzedaż konsoli i zachęci innych twórców do robinia gier na tę konsole.

PS Vita jest dobrym przykładem.

kuleczka91 lubi to.
  20. axell

axell Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    No widzisz - to ja to widzę całkowicie z drugiej strony - jeśli wychodzi ex na małą popularna konsolę to żeby producentowi gry się opłaciło to cena musi być bardzo wysoka takiej gry. Więc jeśli puszczenie jej na windowsa znacznie zwiększy liczbę odbiorców i tym samym obniży cenę to jest dla mnie najważniejsze. W moim idealnym świecie - każdy producent gier - wydawałby grę na wszystkie dostępne konsole. Z tego co wiem wszystkie konsole są oparte na tej samej architekturze co PC więc portowanie między konsolami obecnej generacji jest w miarę proste, a jeśli jakieś gry nie ma na danej konsoli to już ze względów marketingowych a nie technologicznych.
    Ja kupiłem konsolę nie dlatego, że są jakieś szczególne gry na nią a ze względów bardziej prozaicznych, mój komp by nie pociągnął nowych gier i nie chciałem go modernizować, dodatkowo chciałem pograć na dużym TV a nie na monitorze i podczas gry nie blokować domowego kompa (mam jeden poza tabletami i komórkami).

A o co chodzi z tą Vitą?

Tincu lubi to.
  21. krzys1190

Polubienia:
    2340
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiedziałem że ktoś napisze coś w stylu konsola + PC = więcej potencjalnych kupujących, tylko jak widać średnio opłaca się robić gry na spiraconą platformę PC z systemem Windows. Trzeba spędzić bardzo wiele czasu nad optymalizacją gdy konsole mamy jedną i teoretycznie tę samą (niby ta sam konsola ale w różnych rewizjach potrafi się zmienić ilość RAM, CPU/GPU zostanie zamienione w APU czy obniżą taktowanie procesora ale to pierdoły). Cena gry na rynku PC jest inna ponieważ nad ceną gier w sklepach PSN/XBS łapę trzyma Sony/Microsoft i co widać było nie taka dawno gdy z powodu wygaśnięcia licencji wydawca obniżył cenę gry do symbolicznej to jako jedyny MS miał to w dupie i do samego końca wołał za grę tyle samo (Alan Wake).

Wydano kilka gier AAA i wyszło na to że jest za mała ilość konsol na rynku by to się opłacało a ludzie niechętnie płaca kwotę 60$ za grę na handhelda, wydawcy się wycofali i dziś jest raptem parę gier AAA a konsola jest zdominowana przez indory.

>>>>>>
    Ja też chciałbym móc grać we wszystkie gry na jednym urządzeniu ale prawda jest taka że takie gry jak Uncharted czy Forza na bank znikły by z rynku po góra 3 odsłonach gdyby wyszły tylko na PC, ewentualnie były by o wiele krótsze, brzydsze, miały mniej zawartości itd.

Najbardziej boli opłacanie kilku abonamentów.

Wczytywanie...

Poleć forum