1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One za 849 zł! Microsoft zaprasza na promocję

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Premiera Xbox One S spowodowała, że zainteresowani gracze mogą nabyć Xboxsa One w bardzo atrakcyjnych cenach. Polski oddział Microsoftu przygotował dla klientów promocję, dzięki której możecie nabyć sprzęt za 849 zł.

Na wstępie zaznaczam, że jest to konsola refurbished, czyli odnowione urządzenie, które jednocześnie jest zgodne z pierwotną specyfikacją elektryczną firmy Microsoft. Sprzęt może posiadać kosmetyczne wady, ale gracze otrzymują roczną gwarancję.

Jeśli jednak nie jest to dla Was problemem i nie zamierzacie wydawać więcej gotówki na odrobinę mocniejszego „S”, to warto zapoznać się z tą promocją. Polski oddział Microsoftu ponownie zaskakuje i w oficjalnym sklepie możecie nabyć urządzenie z 150 zł rabatem.

Odnowiony Xbox One kosztuje normalnie 999 zł, a dzisiaj możecie go nabyć za 849 zł! Wystarczy w wyszukiwarce na stronie sklepu wpisać: „#mojax1”.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Komuś komu nie przeszkadza konsola po przejściach to pewnie kupi. Ale jak pisałem konsola za 799zł na allegro to już nie było, a teraz kilka złoty drożej jest za 800zł jest :D.
    Choć lepiej w Auchanie kupić za 999zł 1tb tylko pytanie czy będą.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Co to za promocja odnowiony szajs..

Jakby normalnie tyle chcieli to rozumie. Ale odnowiona konsola i nazwać to jeszcze promocja to szczyt chamstwa.

5. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dlatego że w naszym kraju dopiero takie coś wchodzi i dla nas odnowiony produkt kojarzy się z tym że z góry zakładamy że to zepsute, nie podziała długo itp. W Stanach Zjednoczonych jest to promocja, ludzie czekają na produkty odnowione i to w mega kolejkach. Sam mam telefon odnowiony i działa pięknie od 2 lat.

MarioOL i small551 lubią to.
  6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem szczerze, że nie miałem jeszcze styczności z odnowionym produktem - więc własnych doświadczeń nie mam.
    Lecz nie zmienia to faktu, że dla mnie to nie PROMOCJA. Jak nówka sztuka kosztuje 999zł np. w Auchan.

Jakby odnowiona wersja kosztowała 500-600zł to powiedziałbym okej cena jest na prawdę niezła więc może to być promocja (chociaż z Polską definicją Promocji dalej mi się to nie zgadza :D) ale cena mówiła by sama za siebie :).

Tak to wolę te parę groszy dodać i mieć kompletnie nówkę.

redRA lubi to.
  7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm ja bym musial się zastanowić odnowiona konsolka niby 850 zl ale niesmak jest

MGKAIKA5 lubi to.
  8. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    niesmak? Przeciez za 800 zł chodzą używki na allegro :D To ja już wolałbym jednak odnowioną z gwarancją Microsoftu niż kupioną od kogoś :)

9. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Działdowo
    Lepsza za 800zł z gwarancją np. 1,5roku niż taka za 800 z gwarancją na rok ;]

10. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Z tym, że często te za 800 są z krótszą gwarancją od tej, do tego jeszcze z błyszczącymi obudowami , które są już porysowane - więc nie, ja jednak wybrałbym produkt odnowiony, po wymianie past termoprzewodzących, testach w serwisie itd ;) No chyba, że faktycznie trafiłaby się półroczna konsola - to co innego , ale to nie jest za częste :)

Wczytywanie...

Poleć forum