1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One zadebiutuje na 26 nowych rynkach we Wrzesniu premiera w Polsce potwierdzona!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 18, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft zapowiedział wejście swojego next-gena na kolejne rynki. Druga fala premier będzie miała miejsce w tym roku i obejmie 26 państw, czyli dokładnie dwa razy tyle, co w listopadzie poprzedniego roku.

Nie padła dokłądna data premiery, ani żadne szczegóły jej dotyczące. Mamy za to zapewnienie, że we wrześniu Xbox One pojawi się na polskim rynku, co powinno uspokoić wielu sceptyków. Cieszę się, że firma w końcu zdecydowała się na ten krok, chociaż brak dokładnych informacji pozostawia pewien niedosyt.

Odpowiedzią na to jest zapowiedź kolejnych wiadomości, które mają się pojawić na lokalnym szczeblu w końcówce kwietnia. Obstawiam, że dowiemy się wtedy o tym, co dokładnie będzie dostępne na Xbox One w Polsce. Komendy głosowe po polsku, usługi Xbox Music/Video – tego najbardziej oczekuję, gdyż są to główne elementy skłądające się na codzienne użytkowanie konsoli nowej generacji Microsoftu.

Poniżej kompletna lista 26 państw, które we wrześniu powitają u siebie konsolę Xbox One.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Ciekawe ile na dzień dobry zawołają

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja to chyba poczekam na wersję 1TB.

5. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Ja biorę wcześniej XO, jak tylko troche kaski przybędzie. Poza tym mam nadzieję, że dorzucą jakieś apki.
    Dziś dostałem potwierdzenie, że np. Player od tvn będzie miał swoją aplikację VOD dla PS4 i 3. Niestety co do XO to nie planują obecnie.

6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    SETH ładnie to tak usuwać czyjeś news? :) i komentarze :D

ciekaw jestem jaka cena, czy taka sama jak teraz się utrzymuje sprowadzany

7. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No tak nie sprzedaje się dobrze to premiera się na kolejne kraje przyszpieszyła bo im leżą na magazynie. Liczę ,że do premiery w Polsce to coś stanieje trochę.

8. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    No wkoncu wszystko na legalu.

9. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Tez jestem ciekawy jakie uslugi beda oficjalnie dostepne u nas. Moze wtedy zakupie One.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wyczuwam masową falę wagarów :D
    ja poczekam na X1 jak jednak troszkę stanieje, mam inne zobowiązania finansowe i kwota 2000,- na razie mnie przerasta ;]

Wczytywanie...

Poleć forum