1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX ONE zakup gier w LIVE - niepowodzenie

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez mc55, Maj 6, 2015.

1. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam, od dwóch dni próbuję zakupić dodatek do gry, przypisałem już dwie karty (jedna kredytowa , druga debetowa z WBK) do konta i cały czas mam komunikat błędy 9002 (co oznacza kłopot z regionem). Mieszkam oczywiście w PL, region konta konsoli ustawiony na PL.
    Próbowałem już przez PayPal ale tam też mi jakiś error wywala.
    Dzwoniłem już do banku i twierdzą że wszystko jest w porządku (kupuję w PSN tymi kartami bez problemu) , a infolinia MS nie jest w stanie stwierdzić problemu usterki.

Dziś znalazłem na internecie karty CSV i tu mam pytanie czy one działają też w przypadku konta z XBOX ONE ? W opisach zazwyczaj piszą tylko na temat X360 .
    przykład:

Jeśli ktoś ma pewność co do działania tej formy zakupu bardzo proszę o poradę.

p.s. w tytule zrobiłem błąd da się to poprawić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Podaj pełny kod błędu?
    PBR 9002?
    Tak te karty działają na całym XBL na wszystkich konsolach.

4. mc55

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    Dzięki za szybką odpowiedź.

Pełny kod:
    PBR9002
    58f527cf-c69c-4765-ab09-d27b37d9cf4b

A skoro kolega się orientuje , to czy po wprowadzeniu kodów , przy zakupie gry pojawi się dodatkowa opcja tej doładowanej kwoty ?
    Bo teraz mam tylko wybór pay pal i karty.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak będzie kwota, i jak Ci zabraknie ze zdrapki to będziesz mógł dopłacić kartą kredytową brakującą kwotę.
    Ale pamiętaj tylko kartą kredytową można dopłacić, PP nie dopłacisz. No i oczywiście możesz wbić kolejną zdrapkę.
    To jest błąd regionu, konto masz na bank w PL regionie?
    Adres i dane konta PL?
    Nie kombinowałeś nic na tym koncie?
    Nie kombinuj na siłę z tymi kartami kredytowymi bo M$ Ci je zbanuje i wgl ich nie dodasz do żadnego konta XBL. (Ostatnio znajomy to przerabiał)

6. mc55

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    Dzieki za wyjaśnienie.
    Konto miałem od pierwszego dnia jak wyszedł xbox360 i wówczas nie można było utworzyć konta Pl, więc zrobiłem GB, ale jakiś czas temu zmieniłem w opcjach ustawienia regionu na PL.
    Ale niekiedy wchodząc na konto ms wyskakuje mi Gb i muszę wybrać PL , może to dlatego, ale skoro zadrapiki działają to chyba nawet lepsza opcja bo jest ciut taniej ;)

7. -=SETH=-

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Region gdzie zmieniałeś?
    Na dole strony?
    Czy przeprowadzałeś migrację?

8. uhcim

uhcim Xbox One Xbox One V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    kartę Ci zbanują jak dodasz ją do więcej niż 5 kont (to że ja usuniesz to nie zmienia liczby dodań), później nie idzie jej dodać, ale to już przy próbie dodawania karty wychodzi błąd. Tobie rozumiem ten błąd nie pojawia się przy dodaniu karty tylko przy próbie zakupu gry?

Pierwsza sprawa zobacz czy z limitami w banku masz wszystko ustawione poprawnie.
    Druga sprawa kupujesz przez WWW czy XBOXA? bo ja czasami nie mogłem kupić przez WWW a przez konsole mogłem i odwrotnie przez konsole nie szło a przez WWW szło, także sprawdź obie opcje.

9. mc55

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    Region zmieniłem z poziomu przeglądarki (raczej pomyślnie bo na stronie ms po zalogowaniu mam teraz wybór PL EN (przedtem był EN).
    Karty oczywiście wypłacalne , a błąd był z poziomu konsoli jak i PC.
    A z kartą na infolinii MS powiedzieli m/w co chodzi, stwierdzili że ich system wysyła zapytanie do banku i blokuje (czy rezerwuje) na karcie równowartość jednego dolara, a to niekiedy system banku traktuje jako "podejrzana" akcja ( w zależności od banku).
    Generalnie kazali się upewnić czy karta obsługuje płatności internetowe, międzynarodowe i rekurencyjne (te ostatnie to właśnie ten 1 USD jak zrozumiałem - chyba tego słowa nie przekręciłem),

Wycofałem moje karty z systemu , bo stwierdziłem że skoro są z tym jakieś problemy nie będę się męczył. Wolę korzystać z kart CSV skoro można kupować różnej wartości i dowolnie dobrać kwotę od potrzeb.
    Płacąc od dawna w systemie AppStore Appla i PSN Sony kartami prepaid nigdy nie miałem kłopotów, a tutaj na je napotkałem :(

Wczytywanie...

Poleć forum