1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Zakup

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez depcik94, Wrzesień 25, 2016.

1. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Witam mam 2 pytania. Planuję zakup Xbox One czy teraz kupić czy poczekać bliżej świąt z nadzieją że trochę stanieje ? :) .Grałem wcześniej na xbox360 i dostałem ban za piractwo czyli będę musiał zrobić nowe konto ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No jak dostałeś bana to sobie nie pograsz na XO na tym koncie, chyba że to ban na konsole to zagrasz bez problemu, bo MS zbanował Ci konsolę, a nie konto. Nie ma sensu czekania do świąt, bo i tak konsola nie stanieje, bo teraz wychodzą co chwile nowe exy więc i konsole mają bundle z tymi exami. W grudniu wychodzi GOW 4 więc nie licz na promocje.

A wiesz, że na XO nie pograsz na żadnych piratach? Uprzedzam tylko, bo dla kogoś kto piracił ciężko jest się przestawić, że gry trzeba kupować by móc pograć x D

depcik94 lubi to.
  4. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Ok dzięki. Już się przestawiłem na kupowanie gier od 2 lat gram na PS4 :) ale trzeba jeszcze dokupić XO :)

5. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie jest tak źle. Ja piracilem 11 lat. A teraz dla uczciwości zalozylem nawet nowe konto

Wczytywanie...

Poleć forum