1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Xbox One zamienię

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez Qpencjusz, Maj 26, 2015.

1. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    Witam

Posiadam miesiecznego Xboxa One zakupionego 20.04.2015 w Neonecie. 2 pady( jeden pad plug and play ), 3 gry na koncie (Assassin's Creed: Unity, Assassin's Creed IV: Black Flag, Fifa 15 - konto dorzucam do konsoli ), 1 gra pudełkowa - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Konsola posiada gwarancje Microsoftu do grudnia 2016r. Co mnie interesuje ? Zamiana za PlayStation 4 ( obowiązkowo 2 pady i najlepiej żeby był Wiedźmin 3 ). Najlepiej z okolic Wrocławia. PS4 powinno posiada gwarancje. Cena zestawu to 1899zl.

2. Lotnik421 Xbox One

3. al_kazam

al_kazam Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ełk
    Siema pewnie ogłoszenie już nieaktualne ale mogę zaproponować zamianę. Mam ps4 kupione w dniu premiery w Polsce, jednego pada z nakładkami kontrolfreek do fps'ów, gry pudelkowe takie jak:
    diablo 3 ultimate evil edition, dragon age inkwizycja, battlefield 4, borderlands handsome collection, evolve, wiedźmin 3 dziki gon a ponadto konto ps plus wazne do marca 2016 i gry w edycji cyfrowej takie jak:
    the last of us, cod:advanced warfare, injustice gods among us, metro 2034, plants vs zombies garden warfare, awesomenauts assemble i wiele innych z miesiecznych subskrypcji. Chce się zamienić bo napalilem sie na Smite'a.

4. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    Napisz do mnie na pw to sie dogadamy

Wczytywanie...

Poleć forum