1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One zasada działania napędu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dawidek295, Styczeń 21, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Witam.
    Czy może mi ktoś wytłumaczyć czy napęd w moim xboxie dobrze działa.
    Chodzi dokładnie o to ,że po włożeniu płyty słychać napęd no słychać jak działa po jakimś czasie już go nie słychać tak jakby przestał działać/mielić płytę, dodam iż gra ,która jest w napędzie nadal działa bez problemu. Czy jest to normalne zachowanie napędu w xboxie one?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Normalne. Konsola weryfikuje czy plyta jest w napedzie, potem gra leci z HDD, dlatego nie slychac napedu...

dawidek295 lubi to.
  4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    OK dzięki temat do zamknięcia, wiem ,że w x360 było to samo z tym ,ze w x360 płytę weryfikował krócej dlatego się wystraszyłem z działaniem tego napedu w xboxie one.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum