1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One + zewnętrzne głosniki stereo (analogowe) + monitor

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gregoryfx, Październik 29, 2014.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, zakupiłem konsole Xbox One, jednak jest problem z podłączeniem do konsoli zewnętrznych głośników stereo, po przez cinch. Wzmacniacz niestety nie posiada wejścia optycznego i innych bajerów. W konsoli Xbox 360 o tyle było to proste że wystarczyło podłączyć kablem HDMI-DVI obraz a dźwięk Component HD AV a z niego wychodziły dwa cinche stereo. Niestety nowy Xbox One nie ma analogowego wyjścia.

Tutaj jeszcze jest o tyle trudniej że mój monitor DELL P2314H, nie posiada wbudowanych głośników co za tym idzie brak wejścia słuchawkowego, oraz gniazda HDMI :(

Czy jest sposób w miarę rozsądnej cenie, aby uzyskać dźwięk z zewnętrzy głośników?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Czezare

Czezare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1 osoba to lubi.
  4. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Dzięki bardzo, muszę poszukać gdzieś w sklepie stacjonarnym, aby kupić jeszcze dziś :D

edit:

Ty kolego używasz tego konwertera? Jaki jest dźwięk również, tak dobry jak jest normalnie podłączone głośniki?

5. Czezare

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzwiek jest absolutnie bezzarzutny. Konwerter przyszedl do mnie dzisiaj, ale zdazylem go przetestowac zarowno jesli chodzi o sluchawki z wiezy jak i glosniki. Zadnych zaklocen. Cyzel!

1 osoba to lubi.
  6. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Kupując ten konwerter to przewód optyczny jest w zestawie?

Raczej, jest to wątpliwe tak więc zamówiłem przewód optyczny dodatkowo.

Teraz czekam na przesyłkę i zobaczymy.

7. Czezare

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Slusznie miarkowales. Optyka nie ma. Jest tylko konwerter+ zasilacz.

8. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Paczkę dziś otrzymałem. Wszystko ładnie zapakowane, konwerter w eleganckiej obudowie co mnie zdziwiło że jest obudowa aluminiowa, która że jest to tylko konwerter nadaje prestiżu. Bardzo solidna firma, wysyłka szybko zrealizowana.
    Przewód optyczny również znakomicie zabezpieczony.
    Dźwięk jest nie zmieniony, taki sam czyli bardzo dobry. Poziom niskich i wysokich tonów identyczny, przełączając się między Xbox 360 a Xbox One, nic nie trzeba zmieniać w equalizerze, co jest dla mnie dużym plusem!

Paczka dostał bym nawet w piątek, ale niestety Poczta Polska nie odprawiła paczki na czas.

Zamówiłem jeszcze Switch HDMI, aby podłączyć PS3, Xbox 360, Xbox One Rozdzielacz Switch HDMI 3 Porty Rozgałęźnik FULLHD (4704129329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Po co co chwile przepinać, jak można zastosować sprytne urządzenie. Oczywiście jest zgodność z HDCP.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum