1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox one zniknely gry z listy do instalacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sly30, Styczeń 12, 2016.

1. sly30

sly30 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam proszę bardziej zorietowanych o pomoc otoz wczeniej mialem xbox 360 zakupilem kilka dni temu uzywanego xbox one z grami w wersji cyfrowej na zewnetrznym dysku i na wewnetrznym dysk zewnetrzny zostal u poprzedniego wlasciciela wtedy gry z tamtego dysku przesunely mi sie jako do zainstalowania czyli male ikonki przesuwajac w prawo za tymi ktore sa zainstalowane. i tak bylo kilka dni . Dzis włączylem konsole i z gier do instalacji gdy bylo wczesniej okolo 20 zostalo 2. Myslalem ze moze poprzedni wlasciciel cos zrobil z kontem, ale ja od poczatku czyli kilka dni temu zalozylem na tej konsoli swoje konto i byly te gry a poprzedni wlasciciel mowi ze nic nie robil z kontem i te gry powinny u mnie byc gotowe do instalacji gdy podlacze nowy dysk. Ma moze ktos pomysl co sie stalo? Naprawde ciekawe tytuly tam byly i szkoda mi tego poniewaz w duzej mierze dlatego zdecydowalem sie zakupic te uzywana konsole. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam
    Teraz jeszcze sprawdzilem gry zainstalowane tez sie nie uruchamiaja mam komunikat ze nie jestem zalogowany do uslugi xbox live lub nie posiadam uprawnien do uruchomienia gry ... o co chodzi o jedyne co zmienilem to sprzedajacy usunal swoj profil ja zalozylem swoj nowy i dwa dni wszystko bylo ok

Ostatnia edycja: Styczeń 12, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Gry same nie wyparowują. Skoro widniały jako do instalacji, to znaczy, że był do konsoli przypisany jakiś profil (konsola była ustawiona jako domowa dla tego profilu). Zapewne poprzedni właściciel ustawił swoje konto jako domowe na innej konsoli, bądź opchnął profil komuś i nowy właściciel to zrobił.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Robi Cię w bambuko swoje konto z grami zabrał na inna konsolę a teraz pali głupa, lub... te gry były kupione dziabaną kartą kredytową na lewych kontach z allegro i MS je wycofał. Ja podejrzewam pierwsze wyjście.

mrok lubi to.
  5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Gry kupione z lewych kont, sorry przyjacielu ale ich nie odzyskasz.
    Gry się kupuje ze sklepu MS lub pudełka.

BialyGTi lubi to.
  6. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety tak bywa, czasem lepiej stopniowo kupowac gry, sprzedawac, w ich miejsce kupowac kolejne tytuly, niz cebbulic i myslec ze zlapalo sie okazje, a teraz zostales z uzywana konsola i bez gier. I nie zebym pisal zlosliwie, tylko moze ku przestrodze dla innych

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum