1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marek1212, Grudzień 18, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek1212

marek1212 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Mam na sprzedaż xbox One 500GB z całym okablowaniem. Niestety nie posiadam do niego żadnej gry w pudełku z racji tego że nie było czasu na granie. Na dysku są zainstalowane tylko gry cyfrowe: Fifa 15 (demo), Forza horizon 2 (demo), Project Spark (trial), Warframe, oraz Destiny (trial). Konsola została zakupiona 16.09.2014r i od tego czasu posiada gwarancje. Do konsoli dołączam pada akumulatorek do niego oraz ładowarkę. Zapraszam do zakupu.

Cena jaka mnie interesuje to 1200zł Nie podlega negocjacji

Ps. Nie interesują mnie wymiany typu: Xperia z1 z dopłatą

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek1212

marek1212 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nieaktualne. Do kosza

Wczytywanie...
Status Tematu: