1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox one

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez bula67, Marzec 12, 2016.

1. bula67

bula67 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam .kupiłem xbox one z wgraną grą (fifa16) przez pomyłkę prawdopodobnie została ona usunięta (nie widać jej) czy jest możliwość jej odzyskania?jeśli tak to w jaki sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikel222

mikel222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak masz profil poprzedniego właściciela to tylko ściągnij ze sklepu a jak nie to kontakt ze sprzedawca o passy i login. Ale licz sie z tym że to będzie gra do czasu zmiany hasła na XBL.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz mieć dostęp do profilu, z którego ta fifa pochodzi (prawdopodobnie poprzedni właściciel). Jak dostaniesz dostęp do konta to wchodzisz w Moje gry i aplikacje i gra powinna być po prawej stronie na liście gier do pobrania.

Wczytywanie...

Poleć forum