1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Xbox One

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez Daniello09, Maj 14, 2016.

1. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Cześć wszystkim,

Postanowiłem zrobić sobie prezent z okazji komunii (bo chyba lepszy taki niż żaden, co nie?) i w końcu kupić konsolę Xbox One :)

W sumie w temacie gier nie siedzę już od ponad roku, ostatnio miałem Xboxa 360, teraz nadszedł czas, żeby wrócić z przytupem do świata gier.

Chciałbym więc kupić konsolę Xbox One, mój budżet to 1200 zł. Fajnie gdyby była to konsola z dyskiem 1TB.

Z tego co słyszałem są gdzieś jakieś komunijne super promocje, nie wiem w sumie gdzie ich szukać. Więc miło byłoby gdybyście ewentualnie jeszcze polecili mi jakieś sklepy w których można szukać X1.

Z góry dzięki !

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Teraz masz w Auchanach XO z dyskiem 1TB za 1189 zł :) Jeśli oferta już by się skończyła to masz tutaj za 1159zł:
    Sklep wielokrotnie sprawdzony także bez obaw :)

EDIT: JESTEŚ Z KRAKOWA, WIĘC MASZ NA MIEJSCU :)

Ostatnia edycja: Maj 14, 2016
  4. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Dzięki! Jutro przejadę się na giełdę rtv i to obczaję. Na moje oko świetna oferta, nie sądzicie?

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak oferta bardzo dobra, bo ja niecały rok temu dałam tyle za 500tkę i to już wtedy były tanio, a tutaj masz 1TB to już w ogóle :)

mrok lubi to.
  6. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    bardzo dobra oferta - ja w Grudniu za 500gb + fifa 16 zaplacilem 1439zł

Wczytywanie...

Poleć forum