1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Originals, i x360 CORE- problemy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Vercetti, Czerwiec 16, 2009.

1. Vercetti

Vercetti Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja sobie będe pogrywał w Stubbs The Zombie ale nie wiem czy pójdzie bo czytałem że ludzie mają problemy troche.

Po przerobieniu z NTSC na PAL (default.xbe) po logo Xbox mam czarny ekran. Da sie to naprawić? Nagrywałem na płytę Supratec prędkością 2.4x płyta DVD+R DL

Wszystko zrobiłem według instrukcji na tym forum, a czarny ekran mam. A w ogóle mam drugiego Xboxa CORE i coś się z nim zaczyna dziać, mam różowe kropki i kwadraciki czasem podczas gry... co to może być??? Zbliża się RROD czy E74??

Zamykać.... Dostał E74........... no to do naprawy -_-

Wczytywanie...

Poleć forum